Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz letétele után, a vezetés...

Kresz letétele után, a vezetés részét a jogsinak milyen gyorsan lehet letenni, ha feltételezzük, hogy a 30. óra után sikerül elsőre? Kb hány hét, és a haladás érdekében hány órát érdemes venni hetente?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 nap és 2 év között bármennyi.
ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azon fog múlni, hogy mennyit érdemes, hanem azon, hogy mennyire ér rá az oktatód. Lehet, hogy a Kresz után, egyből vezethetsz, de az is lehet, hogy hónapokat várhatsz, és lesz, hogy 1-2 hétig nem is mész, mert mondjuk az oktatód is ember, és elmegy nyaralni. Kolléganőm tavaly vizsgázok,és nyáron 1 hónap kimaradt neki.
ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, milyen választ szeretnél kapni.


Anno én egy kisebb városban tanultam vezetni.

3 autósiskola volt. Az egyik főként motorosokat oktatott, volt egy nagyon népszerű, fiatalos, jó fej, modern autóval és volt egy nem annyira kedvelt, mogorva oktatós.


Haverommal egyszerre kezdtük, ő a modern, fiatalosabb én a mogorvánál.


Hónapokkal hamarabb értem el a 30. Óra végére, mint ő. Az én oktatómnál sokkal kevesebben voltak, sokkal többször ráért, sokkal többet mehettem.


Hogy kéne tudnunk megmondani, milyen hamar tudsz menni, úgy hogy semmilyen tényezőt nem ismerünk?


Ha minden nap mész vezetni, egy hónap alatt is a végére érhetsz.


Én nem ismerek minimum korlátozást, ami el kell teljen a KRESZ vizsga és a forgalmi vizsga között. Csak maximum időt ismerek.

ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nem is tudtam eddig, hogy hogyan működik ez a rendszer, viszont így arra a kérdésre is választ kaptam, hogy lehet-e kihagyni pár hetet (csak ezért voltam kíváncsi, mert szeretném befejezni július előtt, mivel utána nem leszek itthon, de akkor gondolom az sem tragédia, ha csúszik pár hetet a dolog.)

Köszi mindenkinek:)

ápr. 10. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kreszvizsga után 2 éved van,hogy sikeres forgalmivizsgát tegyél, vagyis akár hónapokat is kihagyhatsz😉
ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!