Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a benzinkúton én vagy más...

Ha a benzinkúton én vagy más rossz számot mond be és így többet vagy kevesebbet kell fizetni, akkor mi lesz a következmény?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam már azon mi van, ha egy tahó luxusautótulaj - aki bratyizik a pénztárossal - fizet a 10-esnél 45 ezret én meg a 6-osnál a kis kocsimba tankolok 15 ezret és bemondja, hogy "a 6-osnál tankoltam" és lelép én meg magyarázkodhatok ott a kútnál az idegbeteg, lekezelő pénztárosnak.


Vagy véletlenül fáradtan én mondok be rossz számot és azért fizetek többet más helyett.


Ilyen szitukat, hogy tanácsos megoldani vagy mit lehet tenni ilyenkor?



máj. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénztáros látja kamerán, ki hol tankol, csak gyorsabb a bemondás, mintha mindent neki kellene visszakeresni.
máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy 1-es irja, mindenhol kamera van
máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem Németországban előfordult ilyen, bár valószínűleg én tankoltam a többet, de a másik fél véletlenül kifizette az én tankolásom és elhajtott. Én nem elsunnyogtam, hanem szóltam a kútkezelőnek, ő szólt a főnökének. Az megnézte az adatokat, kamerafelvételt, majd közölte, hogy a fizetést nem tudja visszacsinálni, nyugodtan menjek el, az én részem rendezve van, a másik fél ellen pedig rendőrségi feljelentést tesznek lopás miatt. Még azt is felajánlottam, hogy kifizetem a másik tankolást (céges autó és tankolókártyával voltam), de mondta, hogy nem az én dolgom, menjek csak.
máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jártam így véletlen, de szerencsére készpénzes magánember volt mindegyikünk. Ahogy a csaj lezárta és kérte a pénzt, azonnal leesett, hogy elkrtam. De ott volt a másik ember is, és odaadtam neki a különbözetet, jót nevettünk mindannyian és szép napot kívánva elköszöntünk.
máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1es. Nincs minden kasszánál kamera, meg elég nehéz figyelni, hogy ki honnan jön nem is beszélve a sok egyéb dologról (hot dog, kávé, matrica, stb)

A kérdésre válaszolva nem vagy köteles többet fizetni. A pénztáros feljelenti azt aki kevesebbet fizetett és meglesz a pénze előbb vagy inkább utóbb.

máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!