Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális leszállás volt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WeyRVTDZ-iI


Szerintem a gép egy kicsit nagy sebességgel ment a kelleténél.


2010. nov. 13. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem volt ez rossz leszállás semmiféle bumm itt nem volt! A levegőben ennél jobban nem lehet fékezni, és korán fékeztek jó volt a közelítési szög is.
2010. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pld a földi fékezés is mintaszerű volt.Van ennél simább talajfogás de rossznak egyáltalán nem mondható.
2010. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A boom az a földetérés volt. Mondjuk darabossá tette az, hogy visszapattant egyszer, de sebesség nem volt nagy. Már amit így ki lehet venni.
2010. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
vissza pattant egy kicsit a gép ez szerintem nem annyira jó és jobban is le lehetett volna fékezni a levegőben, de egyébként csak ez volt a baj
2010. nov. 13. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt olyan rossz. Velem már pattantak vissza jobban is. (A319-essel) De ha rossz leszállást akarsz látni, akkor nézd ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=cIoMehFs9jc

2010. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Próbálj már meg egy ekkora gépet normálisan letenni!
2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Láttam már azt a videót.

Ha nekem sikerült egy A380-ast a szimulátorban normálisan letenni akkor a pilótáknak is le kell tudni normálisan letenni.

2010. nov. 13. 16:12
 8/17 A kérdező kommentje:
2010. nov. 13. 16:15
 9/17 A kérdező kommentje:
2010. nov. 13. 16:19
 10/17 anonim ***** válasza:
A szimulátor és a valóság között van egy kevés különbség. Meg azért lehetett látni a videón, hogy mennyire fújt a szél és dobálta a repülőgépet. Ha lassabban száll le akkor lehet hogy a leszállás előtt a szél felnyomta vagy esetleg oldalra fújta volna. Ha meg gyorsabban, akkor visszapattan és ha belekap a szél, akkor szépen oldalra dől.
2010. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!