Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma kinn kb. -5 fok volt, és...

Ma kinn kb. -5 fok volt, és beínditottam arobogómat de kis idő múlva ledadogott és megállt, miért lehetett ez?

Figyelt kérdés
Első rúgásra indult, de lehetett hallani hogy alapjáraton néha mintha kihagyna, és utána szép lassan ledadogott, vagyis nem pörgött annyira a motor és megállt, nem mentem vele, csak megindítottam, és utána mikor akartam újraindítani csak full gázzal indult be de csak 1-2 mpig, utána megállt, és utána már sehogyse akart beíndulni, és én hülye rúgtam s akkorát vetett egyet a garázsba, hogy én megilyedtem(sztem ez gyertya volt)
2010. nov. 22. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a gyertya van leköpve vagy párás akkor be sem gyúl.Szerintem valahol a benzin útján lecsapodás képződött,és valahol a porlasztóban megfagyott.Régi porlasztós autóknál bevált módszer a benzinbe nagyon kevés etilalkohol keverése,jobb mint bármilyen adalék.De vigyázni vele nagyon,keveset kell tenni különben tönkretesz mindent.50 L tankhoz 1 deci,robogonál ez jóval kevesebb
2010. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!