Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnék hitellel megvenni...

Szeretnék hitellel megvenni egy 1993-as autót, az ára 1.100. 000 Ft, de a kora miatt nehézkes a dolog. Hogy lehet mégis megoldani a dolgot?

Figyelt kérdés
Azért kerül ennyibe 16 évesen, mert makulátlan állapotban van és elég sok minőségi, drága módosítás (tuning) történt rajta.
2009. jan. 13. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
személyi kölcsönnel. még a zöld kártya is nálad marad nem a banknál, és bármikor eladhatod az autót ha éppen szükséged van pénzre
2009. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöld kártya lízinggel is nálad marad, csak a törzskönyv kerül a bankhoz! Ne, haragudj, de egy 16 éves autóért bármilyen tuningolt szuper járgány, nem adnék ki ennyi pénzt! Nézz körül még egy kicsit!
2009. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi félreírtam
2009. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

minőségi módosítás???tuning???ez az amit a bank lesz..r.és ha 18 elmúltál te is lesz....od, mert neked azt később senki nemfogja megfizetni.az autóra hitelt biztos nem fogsz kapni, egyéb lehetőségeket(személyi kölcsön, jelzáloghitel ingatlanra)nagyon-nagyon át kell gondolni, kiszámolva a banki THM-et, és az autó értékvesztését.Az 13 év után, főleg ha egy tuningolt gépről van szó nem egyszerű.

sajnálom hogy kiábrándítalak, főleg ha beleszerettél egy akár tényleg jó autóba, de ez a valóság!

5 fillért nem fog érni egy akármilyen tuningolt 93-as autó 4 év múlva.(20!évesen)

2009. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit értetek zöld kártya alatt, a törzskönyvön kívül egyik irat sem képvisel különösebb értéket, illetve kell is a közlekedéshez...


Tisztában vagyok vele, hogy nem sok eséllyel lehet kiszállni egy ilyen autóból nagy veszteség nélkül, és hogy az emberek nagy részének nem jelent plusz értéket az igényes tuning, de én szeretem, és ha ugyanezt össze akarnám hozni magam, 1,5x, vagy 2x annyiban lenne.

Volt már pár hasonló verdám, és továbbra sem húz a szívem a szériaautók felé, csak most nem állok annyira jól készpénz tekintetében.

Egyébként egy profi módon módosított autó (persze ha nincs folyamatosan taposva) jóval strapabíróbb, mint gyári állapotában.


Ami a hitelt illeti láttam már "csodákat", ezért próbálok most infót gyűjteni, hogy ki hogy oldaná meg a dolgot.

2009. jan. 15. 05:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy azért meg nem őrültem, ingatlan fedezetű hitelt nem fogok miatta felvenni, akkor inkább megmaradok a negyedannyit érő autómnál. De ha mégis találnék akár a Ti segítségetekkel egy elfogadható konstrukciót, szívesen átülnék abba, amit kiszemeltem.
2009. jan. 15. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!