Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet a legkönn...

Budapesten hol lehet a legkönnyebben elsősegély vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Már csak az elsősegély vizsga hiányzik a jogosítványom megszerzéséhez.

Legutóbb a Mester utcában voltam, de ott megbuktattak. Most mindenképp sikeres vizsgát szeretnék tenni. Budapesten melyik vizsgáztató helyen nem szivatják az embereket?

Nekem a csepelit ajánlották, de most biztosra szeretnék menni. :)


2010. nov. 23. 20:42
 1/4 anonim válasza:
Én pont a Mester utcában vizsgáztam,és kukkot se tudtam,mégis átengedtek.És nem fizettem senkinek egy forintot se.
2010. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs tuti hely. Én mindkétszer a Moszkva téren voltam. Első alkalommal is teljesen felkészült voltam, de a legapróbb dolgokba is belekötöttek, hogy miért így, miért nem úgy stb. Második alkalommal nem sok mindent kérdeztek, egyből átmentem. Sőt ugyanakkor volt bent egy csaj is, akinek a vizsgáztatók mutatták meg, h hogyan kell lélegeztetni, mert az sem ment szerencsétlennek (meg igazából egy olyan kérdést nem tudtak feltenni neki, amire maximálisan jó választ adott volna), és így is átengedték. Mindkét esetben ugyanazok voltak a vizsgáztatók
2010. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs tuti hely, max tuti vizsgáztató...

nekem is elsőre megvolt, nem szívóztak semmit.

az alábbi helyekről hallottam:

Moszkva Tér: sokan vannak

Dunakeszi : messze van


Árpád-híd pesti hídfőnél is van egy hely.

2010. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Árpád híd ott minden hülye átmegy
2010. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!