Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha az úton 10cm-es hó van,...

Ha az úton 10cm-es hó van, akkor lassan megyek 45-50 km/órás sebességgel?

Figyelt kérdés

Ma reggel ledudáltak az útról, de én nem érzem úgy, hogy lassan mentem volna. :-( Ónos eső esett, az úton 10cm hó. Az autón új téli gumi van, de szerintem ilyen útviszonyok mellett jól választottam meg a sebességem.

Ti hogy gondoljátok?


2010. dec. 1. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes! Mindig azt mondom,hogy hóban és ónos esőben tökmindegy milyen gumid van.Kivéve a rallys szögesgumi.Egyformán csúszik mindkettő.

A körültekintő vezetés a legjobb döntés.Ha te 50-el érzed magad biztonságban,ennél a tempónál érzed azt,hogy meg tudsz fogni egy megcsúszást akkor így a jó.


A sok ember aki azt hiszi,hogy a téli gumi nem csúszik,azok megérdemlik.Balázs Öcsi vagy Benik Balázs képes rá.Egy átlag ember nem. :)

2010. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ilyen körülmények között teljesen jó volt az 50 km/h. Aki pedig ledudált...tegyél rá magasról, nehogymár azért Te kockáztasd az életedet, vagy a testi épségedet hóban és ónos esőben, mert valakinek mehetnéke van! Mindenki menjen annyival, amennyit biztonságosnak érez. Persze nem 20-szal, de az 45-50 teljesen korrekt ilyen viszonyok között. Nem szabad magadat belehajszolni egy esetleges balesetbe, csak azért mert a s*ggedben van valaki, kerüljön ki ha nem tetszik, és menjen el.
2010. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mások miatt sose menj gyorsabban, ha nem érzed magad biztonságban, láttam én több autót is az árokban a hétvégén, na ők biztos nem 40el közlekedtek ...
2010. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó sebességet választottál, jól ítélted meg a helyzetet.
2010. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülye volt aki ledudált, ma például kicsit késtem (10 percet) mert valaki 35-el ment városban, de nem kellet dudálni, mert tényleg rosszak az útviszonyok(az utóbbi napokban), talán egy kicsúszástól mentet meg... De 45-50 km/ó-s sebesség az tökéletes (Én is csak 60-al mentem, de csak mert késésben voltam, pedig nyáron lehet ott menni 90-el is...)
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nekik meg lesz helyük a temetőben.
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak elég rossz érzés, hogy mindig ledudálnak az útról. :-(
2010. dec. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!