Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most már mérhetnek a tilosban...

Most már mérhetnek a tilosban parkolva a sünök?

Figyelt kérdés

Mert ugye téma volt ez, de mintha akartak volna ezen változtatni, hogy leállhasson a tilosba is, és onnan mérjen.


Végül bevették ezt a KRESZ-be?


Szal szabályos, ha ott áll szemben a forgalommal pl a forg. elöl elzárt területen vagy a járdán egész nap, és onnan mér??


2010. dec. 18. 08:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

sztem te mege gyszerűen nem fogod fel, amit írok ... nem olyan rég nem véletlen voltak ebből még cirkuszok, és nem véletlen harcoltak azért, hogy mérhessek a tilosból is


de a kérdésre meg te se tudsz válaszolni, úgy látom, nevezetesen, ha a megállni tilos tábla (ahol nyilván oka van annak, hogy megállni tilos) ezek leparkolnak, és valaki meg beléjük durrant, akkor ki a hibás, ha nem használnak megkülönböztető jelzést? hiszen egyedül csakis az jogosítaná fel a kresz-szabályok megszegésére ...


szal én ülök fordítva, ja persze

2010. dec. 18. 11:00
 12/17 anonim ***** válasza:
A rendőr onnan mérhet ahol nem balesetveszélyes, nem akadályoz és nem zavar senkit. Azon kívül mindenhol, tehát pl nem állhat meg forgalommal szemben a forgalmi sávban mert azért a rendőr is elég komoly lebaszást kap, de pl ha van olyan út ahol a két forgalmi sávot egy nagyon hosszú járdaszigetet választ el, oda simán felálhat és onnan mérhet.
2010. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
figyelj, értelek én, csak ennek eldöntésére írtam már egyszer, hogy ez csak olyan szubjektív módon megy? szal kiáll a rendőr és majd ő maga eldönti, hogy adott helyen balesetveszélyes vagy sem? csak mert így aztán sok értelme nincs ennek a megkötésnek ...
2010. dec. 19. 07:17
 14/17 A kérdező kommentje:
hát és ott vajon akadályozta a gyalogosforgalmat, ahol felállt úgy a járdára, hogy azt teljes egészében elfoglalta, és szerencsétlen gyalogosok a fűben-gazban kerülgették? csak mert lefotóztam egy ilyet, annyira "tetszett" ...
2010. dec. 19. 07:18
 15/17 anonim ***** válasza:
meg kellene nézetned magad orvossal
2010. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mert? próbálom a racionalitást keresni meg bántja az igazságérzetemet, h ezeknek lassan mindent szabad, mert majd ő eldönti?
2010. dec. 19. 11:13
 17/17 anonim válasza:

Csak annyit hogy az ö döntésük ugy szubjektiv hogy elvégeztek egy iskolát ahol felkészitették öket ezekre.

És ez most pont olyan mint amikor bevásárolsz az Ósanba és lerakod a kocsit valahova akkor csask eltudod dönteni hogy egy száguldozo kisgyerek neked jöhet-e vagy sem vagy akadályozod-e a forgalmat vagy sem

2010. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!