Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utazás előtt szoktátok használ...

Utazás előtt szoktátok használni az utvonalterv.hu-? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 09:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*utvonalterv.hu-t*
2009. jan. 24. 09:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már teszteltem a városomban, mikor eldugottabb helyeket kerestem.

Elég pontos és részletes, és gyakran frissítik.

De mikor 2 megyével odébb mentem, és azt írta, hogy 850 méter után forduljak jobbra, 200 méter után balra, meg ilyenek, azzal nem tudtam mit kezdeni, az utat és a forgalmat kellett figyelni. A táblákra már nem is mindig volt időm a kinyomtatott terv miatt. Ha nincs mellettem olyan, aki már járt arra, úgy eltévedtem volna, hogy azóta se lennék meg.

2009. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretlen helyre megyek, általában megnézem hogy kb merre kéne mennem, a közelben lévő utcákat próbálom memorizálni, az egyirányú utcákkal együtt.

Az utvonalterv.hu amúgy elég pontos, az aktuális lezárásokat is figyelembe veszi, illetve kijelzi, ami plusz segítség.

2009. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellően megbízható. Én általában arra használom, hogy az érkezési helyhez odataláljak a városon belül. Az "országutakat" egyébként is nehéz eltéveszteni. A nyomtatható itiner nekem sokat segített (főleg Mátészalkán). Csak sajnos valamiért az objektumkeresése nekem sosem akarja a kívánt eredményt hozni... (a vasútállomásokat, iskolákat rendszeresen nem találom meg vele, de lehet, hogy csak én rontok el valamit)
2009. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy vidékről megyünk a Ferihegyre. Eddig mindig a párommal mentem,neki a kisujjában van,hogy merre kell menni. De most mással megyek,és ő annyira nem tudja az útvonalat. Na csak nem tévedünk el... Köszi a válaszokat!
2009. jan. 24. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha autóval mentek, akkor a [link] is jó.
2009. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!