Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A KRESZ teszt könyvet hogyan...

A KRESZ teszt könyvet hogyan a legcélszerűbb megtanulni?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy elolvasom a kérdést és megnézem a következő oldalon a választ, vagy úgy, hogy már egyből be x-elem a jó választ, melyik a jobb szerintetek?

(apám szerint az 1. verzió az oktatóm szerint pedig a másik verzió)


2009. jan. 26. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem a 2. verzió a jobb. Először próbáld meg logikával kikövetkeztetni a választ, és ha végigmentél a kérdéseken akkor nézd vissza mi az ami nem jó. Ha ezt többször eljátszod tuti benned marad, hogy melyik volt a helyes. (Itt ne szisztematikusan úgy gondold, hogy emlékszel "a" vagy "b", hanem nézd meg a kérdést és a válaszokat is) Nekem anno bejött, elsőre meg is lett a KRESZ.
2009. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!


Én is a második "megoldásra" szavaznék.

Annó így csináltam én is. Lapoztam a könyvet, x-elgettem, majd leellenőriztem, hogy jó-e. Amit nem sikerült eltalálni, azt pirossal bekarikáztam, és később újra visszatértem a piros kérdésekre.

2009. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kiolvastam anno a KRESZt és úgy éreztem, nem lettem okosabb tőle. Ha az alap dolgok tiszták(jobb kéz-szabály, táblák, villamosnak mindig elsőbbsége, kis ív-nagy ív, gyalogos) akkor logika. A képes dolgokat ha megérted, és mindig végiggondolod a megfelelő lépést, akkor nem lesz baj.
2009. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy tankönyvet,olvasd el aztán jöhet a teszt könyv.ha a teszt könyvebe nem tudsz valamit akkor meg tudod nézni a tk-be.
2009. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia, már a tankönyvet is kiolvastam:)
2009. jan. 27. 22:05
 6/9 anonim válasza:

Szia!Én is most vizsgáztam 1 hete:)Nekem nagyon nehéznek tüntek egyes dolgok a kresz könyvböl,de ha oda figyelsz és kicsit gondolkodol akkor rá jösz hogy nem is nehéz.Eleinte be magoltam az egész könyvet de semmit sem értem vele,nem sikerült a vizsgám,aztán mikor ugy tanultam hogy elkébzeltem hogy hogy is van ez ha én ülök a volánnál,kis logikával nagyon egyszerü lett.Hidd el nem nehéz a kresz,minden a logikán alapszik:)

Sok sikert neked:)

ui:)teszteket ne csinálj csak miután végig olvastad a könyvet,én rá jöttem hogy az csak idő pocsékolás addig:)

2009. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én annak idején nem nagyon nyitottam ki a KRESZ tankönyvek, csak a TESZT könyvet olvastam el készer. MEgnéztem az eredményeket. Gyorsan tanulok. Elsőre sikerült.

HA vmelyik válasz nem ugrik be a vizsgán ugord át és a végén térj vissza rá, nehogy elvesszen miatta az időd. Amúgy engem tök idegesített, hogy a saroknban pirossal számolta vissza a gép a perceket, másodperceket. Sok sikert a vizsgához.

2009. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és az segít,ha a tesztkönyvben bejelölöm a jó válaszokat, és azokat nézegetem?
2010. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem segít mert kajak máshogy teszik fel vizsgán a kérdéseket.Ha meg nekiállsz vezetni ott konkrétan kell tudnod.Szóval azt ajánlom tanuld meg.
2010. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!