Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a "követelmény" az első...

Mi a "követelmény" az első rutinórán?

Figyelt kérdés

Nektek mit kellett csinálni az első rutinon?

Engem először a kuplung használatra, elindulásra, váltásra tanított meg, majd az óra másik felében kivitt a forgalomba, ahol hazavezettem. Kétszer fulladtam le elinduláskor(nem a forgalomban), néhol persze belenyúlt a pedálokba.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy hogyan állhatok, mennyire megy ez nekem?

Várom az élményeket! :)


2011. jan. 8. 15:59
 1/5 anonim válasza:
Az első rutin órámon az oktató megkérdezte, tudok e vezetni, mondtam neki, hogy a helyes válasz az lenne, hogy nem, de igen. Úgyhogy forgalomban vezettünk. A rutinpályára a második órán került sor. Ott általában megcsináltam a feladatokat párszor ismételve, aztán vizsga, kb 4 órát voltam a pályán. Egyébként általában kiviszik a tanulókat az első rutinon a forgalomba, hogy örüljenek, meg legyen egy kis önbizalmuk.
2011. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én oktatóm senkit nem vitt forgalomba a rutinvizsga előtt. Az első rutinórán kb. 3x végigcsináltam minden feladatot, aztán örültem a fejemnek, hogy jéé, nem is olyan nehéz, mert előtte sosem vezettem.
2011. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én első rutinon csak a rutinpályán köröztem, elindulás, megállás, pedálok, kormány kezelése, index használata. Egyszer sem fulladtam le.

A forgalomban egyik rutinon sem voltam kint (mondjuk a pálya elég forgalmas út mellett van).

Baromi lassan haladtunk, pluszórát is vettem, pedig szerintem nem álltam olyan rosszul, csak 1-1 dolgot ezerszer végigcsináltatott velem akkor is, ha hibátlan volt. A műszakra is kb 3-4 órát szánt, amíg mindent legalább 5x végigmondtam, végigmutogattam/csináltam. (vizsgán meg a vizsgabiztos leszarta, kb 15 mp-t mondtam a fékről meg bekapcsoltam a fűtést.)

Beszólni nem akartam, hogy miért nem mehetek még mindig vizsgázni, ennyire szar vagyok? (vagy plusz kereset)

Mással akivel beszélgettem is vett nála plusz órákat. Amúgy nem volt rossz fej oktató, vicceskedett meg sose oltogatott, csak irtó kényelmes volt, lassan haladtunk, másokkal dumálgatott, telefonálgatott, kávézgatott az órámon.

2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első órán megkérdezte, tudok-e vezetni, mondtam, hogy nem, az első felén az elméletről beszélt, aztán elindulás, megállás, föl-alá a rutinpályán. Forgalomban én sem vezettem a rutinvizsga előtt.
2011. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is rutinpályán köröztem először, de a második óra után már forgalomban vezettem haza, úgy hogy életemen nem vezettem előtte semennyit
2011. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!