Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy kissebb "noname" benzinkút...

Egy kissebb "noname" benzinkúton mennyivel rosszabb az üzemanyag minősége mint Pl Mol vagy Shell kutakon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
magyarba midnenki a MOLtól veszi...
2011. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Első ez tévedés, hogy mindenki a MOL-tól veszi. Mi pl. Lukoilnál tankolunk.


Kérdező.

Jó kérdés. De én még nem is láttam noname benzinkutat.

2011. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 3 évig csömörön dolgoztam, ott is tankoltam az egyetlen "noname" kúton.


Mióta nem ott dolgozom azóta Pesten felváltva tankolok Shell és Lukoil kúton. Azt vettem észre, hogy kevesebbet fogyaszt az autó és sokkal dinamikusabb is.


Múlt héten megint csömörön jártam és ott tankoltam egyet. Érezhetően (tehát nem kicsit, hanem NAGYON) lomhább lett az autó. Azt még nem tudom többet fogyaszt-e, de amint kifogy a tank kiderül...

2011. aug. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

01:38 az első úgy értette, hogy az OMW kivételével mindenki tőlük veszi, még a lukoil is.


Egyébként én félek a magánkutaktól, biztos, hogy ellenőrizve vannak és van 6000 ISOmittomén milyen minősítésük, de a kockázat, hogy egy teletank után nem indul a kocsi egy nagy töltőállomáson mégiscsak kisebb. Rengeteg rémtörténetet olvasni különböző pocsék minőségű üzemanyagokról, azonban ugyanúgy van MOL-os történet mint bivalybasznádi noname kutas. Nem cégfüggő, hogy piszkálnak-e az üzemanyaggal, hanem kútfüggő. De próbálj meg egy noname kutast perelni azért, mert az üzemanyagtól tönkrement a motorod.... nekem azt a fél % esélyt sem éri meg pár forint megtakarítás.

2011. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Magyar" benzin között még nem éreztem különbséget. Mindegyik jó! De volt már dolgom sz_r ukrán benzinnel, attól csak puffugott, le is állt, büdös volt. De an ott is jó minőségű!


Az elején valaki azt mondta, hogy itt M-o-n mindeki a MOL-tól veszi, ezt úgy értete, hogy a MÁS BNZINKUTAK veszik a MOL-tól, nem az autósok. (a gyngébbek kedvéért) az már más kérdés, hogy igaz-e. De ebbe most ne menjünk bele.

2011. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Noname kutat még nem láttam. Tankoltam már olyan kúton ami nem MOL, Agip, Shel, OMV, Lukoil...

Hanem egy magánkút ami egyikhez se csatlakozott.

Rendszeresen ott tankolok, a környéken itt a legolcsóbb és nem volt bajom vele.

2011. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki még mindig ilyesmiket írogat hogy a Lukoil kúton nem MOL-üzemanyag van, meg hogy ezen a kúton tankolva kevesebbet eszik az autó az olvassa el ezt, tanulságos: [link]
2011. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 inkompatibilis válasza:

Én mindíg az Auchan kútnál tankolok, az a legolcsóbb, és még soha semmilyen gondom nem volt.

Egyébként magyarországon csak a mol állíthat elő üzemanyagot, tehát mindegyik kútnál mol benzin van.

2011. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Noname" benzinkútnál rendszeresen tankolunk a párommal,üzemanyag minősége jó, és olcsó!

Külföldi utazásnál sem volt problémánk ebből.

2011. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gere Balázs válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy az OMV kivételével mindenütt MOL üzemanyag van, az OMV Ausztriából hozza be. A Lukoilról pedig annyit, hogy azért olcsóbb, mert több vizet tesznek hozzá, ugyanis vannak olyan autók, amik kiírják, ha túl vizes a benzin. Egy autókereskedő magyarázta el nekem ezirányú tapasztalatát.
2013. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!