Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megéri a kamionozás? Részletek...

Megéri a kamionozás? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés
Elsösorban kamionosok válaszát várom. De persze kíváncsi vagyok mindenkijére. Na, szóval most éretségizek, utána technikusi végzettséget szerzek. Eközben szeretném elvégezni a C+E kategoriát.(tehát két év). (tudom, hogy drága, és hogy mennyibe kerül). Így érdekelne, hogy van-e esélyem kamionozni, esetleg ha fel is vesznek, milyen munkát adnának így fiatalon kezdőként? Angolbol is érettségizek, és külön is nyüstölöm, így el tudok igazodni bárhol. Az, hogy mennyit vagyok távol, nem zavar, nincs családom, imádok volán mögött ülni (bár eddig autót vezettem csak), imádok utazni, világot látni, és nem is érdekel, hogy hogy beszélnek velem, de nem gyárban szeretnék punnyadni. Tehát mik az esélyeim, milyen munkát kapnék, ha kapnék, esetleg ha valaki tudja, mennyit keresnék így kezdőként, és később. Válaszotokat előre is köszönöm, és bocsi a regényért!
2011. jan. 15. 21:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Mostanában többen is kérdeztek itt erről. Talán nézd vissza a kérdéseket. Kamionosok is válaszoltak többen.
2011. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
apum az kamionozik 330 000ft megvan neki minimum agyilag fáraszto munka egyik lábad a bortonbe másik a sirba
2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

igaz én még csak 10.-es vagyok, de kb. én is így vagyok vele, hogy tervezem, de a jogsikat d kategóriákig le szeretném tenni mindenképpen mert az már plusz alláslehetőség.

igaz apum csak teherautózott, maszekolt, de így sem nagyon volt itthol pedig csak aa dunántúlon volt általában(zala megyeiek vagyunk).

az akkori pénz olyan volt hogy míg más keresett 1500-at, apu 4000-ret legalább, igaz napi 12-14 órában, ha nem többen...

szerintem én mindenképp belevágok, mert vezetni szeretek(igaz még jogsim sincs), és ifával is elbánok a hegyen:D

2011. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
És agyilag mi benne a fárasztó? Kb. annyira fárasztó agyilag, mint az utcaseprés...
2011. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

Ha férfi vagy,van esélyed.Ha nő,akkor majdnem egyenlő a nullával.

A végzettségem nekem is meg van hozzá,de jó leszek buszsofőrnek is ez biztos,oda talán fel is vesznek(a tanfolyam már folyamatban van).

A teherautó jogsiért én egy házat adtam el konkréten,mert a minimálbérből nem futotta.

Azért nem vagyok hajléktalan,vettem másikat,csak messzebb az eddigi otthonomtól.De nem bánom :-)

2011. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

utolsó látszik hogy nem vezetél 40mázsás teherautót napi 12 órában akkor tudnád mi a fárasztó

Egyébként a fizetés jó de családod nem nagyon látod mellete

2011. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
utolsó előtti
2011. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
már hogy ne lenne fáraszto egész nap az utat figyelni a sok barom nemtudo vezetok kozott?? ja es apum naponta otthol van
2011. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

A fizetés jó ugyan,de sok megy el a kajára útközben.

Agyilag pedig nagyon is fárasztó! Figyelni az útra, a többi közlekedőre. Kamionnal nem lehet seperc alatt megállni.

Még ha személykocsival megy valaki hosszabb útra,az is elfárad agyilag is. Kamionnal pedig néha napokig nem tudsz rendesen aludni. Igaz,hogy kötelező pihenőt tartani,de ahhoz bekell állnod egy kamionparkolóba. Ott nem biztos,hogy csönd van,és tudsz is valóban pihenni.

2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
amugy nem 40mázsa hanem 40tonna
2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!