Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha kiszélesítik 2×2 sávosra...

Ha kiszélesítik 2×2 sávosra az M2-t (már folynak az előkészületek, de csak 2013-ra várható), akkor fizetős lesz a személyautók számára is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom kell majd matrica, mint a többire, de szerintem sohasem készül el! A Fidesz nem az autópályáiról híres.


"Már folynak az előkészületek" Az M2 pont olyan, mint az M0. 2x2 sávosra tervezték, de eltűnt a pénz mire elkészült volna. A felüljárókon látszik, mert olyan szélesek ami alatt simán elfér 2x2 sáv.

2011. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hehe, igazad lehet :-)

De most elkezdték (legalábbis a méricskélést az építkezéshez) és idén kiírják a tendert is a kivitelezésre.

2011. jan. 19. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lennék biztos benne hogy fizetős lesz, mivel elég rövid szakaszról van szó. Ráadásul közel van a határhoz, ezért szerintem ugyan az lesz a helyzet, mint az M5 Szegedtől Délre, M15, M70 esetében.
2011. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad lesz :-)
2011. jan. 19. 18:34
 5/6 anonim válasza:
Eddig úgy néz ki, hogy sima autóút lesz, nem autópálya, ami ugyebár nem fizetős! Ja.... és ha már így érdeklődsz, lesz mégegy lehajtó Dunakeszinél és Sződ-Vác között, mert oda Dunahidat terveznek! Gondolom 2137-re elkészül a híd is!
2011. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előzőnek: az imént rákerestem a neten a váci Duna-hídra, és az egyik találatban a 2104 szám állt mellette. Ha ez az elkészülés várható dátuma, akkor nekünk arra már nem lesz gondunk :-)
2011. jan. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!