Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes gyakorolni a KRESZ...

Érdemes gyakorolni a KRESZ teszt programot?

Figyelt kérdés
Háromszor elolvastam a könyvet. Érdemes gyakorolni a tesztet, segít az?
2011. jan. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ott ki fog derülni, hogy elég volt-e a tankönyv háromszori elolvasása.
2011. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
abszolút. nekem is és az ismerőseimnek is nagyon sokat segitett.
2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindenképp! Én is elolvastam a könyvet, de rengeteget hibáztam a programban. A teszt pótolja a hiányosságaidat.
2011. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen érdemes! majd ha a programba is meg tudod csinálni min 5x hogy "megfelelt"-re csinálod akkor oké! ha meg nem sikerül akkor gyakorolj & tanulj! sok sikert
2011. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A teszt a legjobb. Ha meg valami nem világos akkor olvass utána a könyvben.
2011. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

érdemes gyakorolni, mert hiába olvastad el a könyvet, és tudod a szabályokat, attól még megbukhatsz a teszten, mert feltesznek jópár olyan kérdést, amire ha nem figyelsz külön, nem fogod tudni rá a választ, illetve beugratós.



A másik hogy a vizsgán ugyanolyan lesz a program mint a kiadott gyakorló, tehát a vizsga jellegét is tudod gyakorolni.


Hátrányodra nem fog válni. Aztán ha eleget gyakorolsz akkor megírhatod 100%osra a vizsgát 7 perc alatt ahogy én csináltam annak idején :)

2011. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg se vettem a könyvet. 1-2 hétig minden nap megcsináltam 5-6 szór megnéztem a rossz válaszaimra a jó választ és megmaradt bennem,és a vizsgán hiba nélkül mentem át. A könyvből egy szót nem olvastam el mivel meg se vettem.
2011. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak az archívum kedvéért:

kedves kérdező: jól tetted hogy elolvastad a könyvet, ne hallgass azokra akik azt mondják felesleges volt!


A tesztek "megtanulása" arra jó hogy a vizsgán átmenj, de azokat utána el is felejted. A szabályokat akkor fogod tudni - és akkor fogod tudni alkalmazni ami fontos! - ha elolvastad a könyvet és tisztában vagy a szabályokkal és hogy melyik miért van, mi az oka.Ez a teszt kérdésekből sok esetben nem jön át.


Minden későbbi vizsgázónak javaslom hgy olvassa el a könyvet, ártani nem árt! Az se mindegy hogy esetleges vitás esetben tudod a szabályt, akkor azt is tudod kinek van igaza, érdemes esetleg leállni a rendőrrel vitázni vagy sem.


Óva intek mindenkit attól hogy csak a tesztek töltögetése után azt gondolja magáról hogy tudja a kreszt.....


Kedvenc ellenőrző kérdésem: mi a különbség a balra kanyarodni tilos és az úton megfordulni tilos tábla között a megfordulás tekintetében? :)


De kérdezhetném azt is, hogyha a rendőr megbűntet mert a saroktól 3 m-re álltál meg, akkor jogos-e.

2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!