Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csinálom a jogsit eü megvan,...

Csinálom a jogsit eü megvan, kressz febr.25én vizsga. Mennyi idő míg megszerzem? Május közepe-végére meglehet csinálni, ha heti 10 órát akarok majd vezetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman,persze ha nem bux meg. En 1 evig vezettem, de atmentem
2011. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meglehet, még 1-2 bukás bele is fér.

Augusztus végén csináltam meg a KRESZ-t, december közepén megvolt a forgalmim, és közbe meghúztak 1x rutinból /saját hülyeségem/ meg egyszer forgalomból /kössünk az élő fába típusú vb.../.

2011. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha május közepére akarod megcsinálni, akkor ha jól számolom heti 10 órával 110-120órát fogsz venni.

(Bár ezt magad is kiszámolhattad volna)

A többi meg attól függ, hogy mikorra kapsz vizsgaidőpontokat és sikerül-e átmenned. (Ez meg nem tőlünk függ)

Szóval, ha azt számolom, hogy mondjuk mindkét vizsgára 2 hétre előre kell időpont (ennél azért kevesebb lesz) és még két hét amíg a papirok elkészülnek, akkor is marad legalább 50 órád vezetni, ami azt jelenti, hogy vagy április közepére meg kell lennie mindennek, vagy jópárszor fizethetsz az államkasszába jutalmat.

2011. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!