Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Robi 55 kapálógép alapjáraton...

Robi 55 kapálógép alapjáraton csörög, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Amikor gázt adok a csörgés megszűnik. Erő van (már amennyit ettől a géptől elvárok). Megy, működik rendesen de az alapjárati fordulaton csörgő, harangozó hangot ad ki. A szerelő szerint semmi baja, de eddig nem csörgött. Remélem tudnak, tudtok valami jó tippet adni.
2011. márc. 17. 12:43
 1/8 anonim válasza:
Csöröghet benne többminden , de szerintem a csapszeg lessz kiverődve ami a dugattyút es a főtengelyt köti össze.Nekunkis ijen kapálógepunk van , és ugyanijen hangokat adott ki.Tavaly cseréltem dugatyút , gyuruket , csapszeget es a henger is volt fúrva.Miután öszeraktam nemhalottam csergést.
2011. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a csapszeg lenne akkor valszeg nem menne úgy mint eddig, vagy igen? A berántó ház felől hallom a csörgést, de bárhonnan jöhet. megnézem a berántót hátha ott van valami bibi.
2011. márc. 17. 13:39
 3/8 anonim válasza:
Főtengely alsó rolni kopog,vagy a gyűrűk elakadnak az ablakokban. Lehet hogy sűrűbben kellene pucolni a légszűrőt.
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szétkaptam a gépet és átnéztem a berántót. Először a berántó nyelvre gyanakodtam, de kiderült hogy a lendkerék volt fellazulva. Már nem csörög.

2011. márc. 17. 15:11
 5/8 anonim válasza:
Enyit a szerelő tudásáról-tapasztalatáról.....
2011. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:-)

A láncfűrészt ma hoztam vissza tőle de az sem jó. Mikor vágnék vele lefullad. Be lett állítva a karbi, de csak fullad. Cserélek benzinszűrőt és hátha...

2011. márc. 17. 18:25
 7/8 anonim válasza:
Ottmár nem a kompresszióval lesz gond?Ha a karbival lenne a gond akkor szerintem már nagy fordulatnál is lefuladna nemcsak vágásnál.Tavaly a rotációskapával volt hasonló problémám és a benzinszurő volt beteg :)Alig ment átt rajta uzemanyag.Begyújtottam ment egy picit aztán semmi.Vartam 20-30 percet aztan megint ment picit.Szóval 20-30 perc kelett h a karbi megteljen uzemanyaggal. :)
2011. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a kompresszióval lenne a gond, vagyis remélem. Csinálta ezt a fuldoklást simán is mikor nem vágtam vele, csak most, hogy a szerelőtől elhoztam nem fullad le egyből. A kompressziót hogy tudom megnézni?
2011. márc. 19. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!