Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan beszélitek...

Lányok! Ti hogyan beszélitek ki magatokat a rendőri probléma alól? Ha volt már ilyen persze.

Figyelt kérdés

Mondhattok storyt is:D kíváncsi vagyok :))


pl 50 helyett 60-nal mentél... nem álltál meg a táblánál.. ilyenek :)


2009. febr. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem láttam mennyivel megyek mert kerestem amobilomat a táskámban. Erre a yard fejét fogva visszaadta a papírjaimat és jó utat kívánt... :)))))))

mostmár a gyerekre fogom, éppen üvöltött hátul és rá figyeltem, vagy éppen rohantam haza hogy ne sírjon tovább elvégre éhes-álmos-bekakilt-rosszul van. Érdekes ezek a kevésbbé szerncsések

2009. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még friss jogsim volt KisPolskival mentem, elromlott az irányjelző, és úgy tértem le balra. Megállított, kérdezte az irányjelzőt, mondtam ,hogy most láttam, hogy nem jó, erre kérdezi, hogy miért nem jeleztem kézzel, én meg rávágtam, hogy most jogsiztam, és ott azt tanították, 10óra 10percnél kell a kormányt fogni, Nem maradt szabad kezem, a lábaim meg a pedálon voltak! Ennek 3 éve.

20/l

2009. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de jó :D Köszi, h írtatok :D


Várom még a hasonló történeteket! :)

2009. febr. 25. 22:06
 4/8 anonim válasza:
100%
Én egész egyszerűen rábuktam a micsodájára. Behajtani tilos volt, több 10ezer lett volna. :)
2009. febr. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő volt, de az alanynak a jogsijában benne volt ,h szemüveggel vezethet ( másfeles szemüvege volt) és rendőr leállít nem volt rajta. Elmagyarázta a rendőrnek ,h szélvédője van másfelesre csiszolva. A poén az, h bevette.
2009. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Apukám egyszer azt mondta hogy " dehát szül az asszony" .. :D
2009. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is hallottam ,h azt mondta a férj a rendőrnek ,h azért sietek ,mert az asszonyt viszem a szülészetre, nézi az asszonyt, nem látszik terhesnek, de nem szólt elengedte hadd menjen. Pár héttel később megint lemeszelte megint gyorshajtás, megint közli ,h az asszonyt viszi a szülészetre:

-Ne hülyéskedjen két hete is a szülészetre vitte, mi a maga felesége, nyúl?

-Nem biztos úr, csak szülésznő.

2009. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úristen :DDD ezek nagyon komolyak :D köszi a válaszokat! :)
2009. ápr. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!