Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olcsóbb és megbízható futárcég...

Olcsóbb és megbízható futárcéget ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Budapestről (Újpest-központ) Esztergomba kellene szállítani. A csomag 100 cm hosszú, 87 cm széles, 38kg. Sajnos a nagyobb futárcégek netes kalkulátor alapján nem vállalják, de még majd rákérdezek. Nézegettem kisebb cégeknél az árakat, de nagyon sokba kerülnek. :( A posta csomagküldője elvileg 30kg-ig viszi ki, esetleg tudja valaki, hogy nagyobbat is kivinnének-e? Ami fontos lenne még, hogy háztól házig vigyék, mert ehhez nőként elég puhány vagyok, autóm meg sajnos nincsen.
2011. márc. 29. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elviszi, céges cuccokat legalábbis, hozzánk naponta jön, jók az áraik: www.dpd.hu keresd őket..
2011. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háztól-házig nagy csomagot olcsón, de korrekten megbízhatóan?? Ilyen nincs. Mivel a többi fix igény ezért az árban kell kompromisszumra lépned. Sajnos. Marad a futárcégek által kinált ár.
2011. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy olcsón, hanem olcsóbb. :) A kis cégek nagyon sok mindent felszámolnak. A dpd vagy gls jó lenne, csak a kalkulátoruk szerint nagyobb a csomag, mint amit ők elvisznek. Van valami körméret, aszerint kellett számolni, és 3m-ig viszik ki, nekem meg 3,20 körül van. :(
2011. márc. 29. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit szólsz esetleg a PPS futárhoz? Ahogy néztem 3200Ft-ért elviszik... vagy ez is sok?
2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ők sem vállalják, ma beszéltem velük. :(
2011. márc. 30. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ráér a dolog, akkor fel tudom ajánlani, hogy elviszlek Esztergomba a cuccal együtt, és még vissza is hozlak (összekötjük haveri kirándulással egyébként is akartunk menni)

Viszont az elkövetkező 1-2 héten tuti nem érek rá, utána valszeg igen.


Ha sürgősebb, próbálj meg esetleg az utitárs kereső oldalakon körülnézni, hátha pont megy arra valaki és el tudja vinni. oszkar.com talán?


Esetleg szivesseg.net

lehet próbálkozni a kamionosoknál is, náluk tuti elfér a fülkében.

2011. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben sikerült megoldanom, elég olcsón! :)
2011. ápr. 1. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
esetleg megírod hogyan? érdekelne
2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!