Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek továbbképzé...

Szerintetek menjek továbbképzésre? B kategória

Figyelt kérdés
11 hónapja raktam le a B kategóriás jogosítványom, és majd csak mostanában tudok olyan autót venni amilyet szeretnék. Mivel a forgalomba nem vagyok még teljesen magabiztos szerintetek érdemes menni továbbképzésre,hogy biztos legyek magamba? Nem szeretnék balesetet okozni azért,mert nem érzem biztosnak magam...Értelmes válaszokat pls. Thx
2011. ápr. 16. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menjél, csak figyelj arra, nehogy lehúzás legyen a dologból. Amúgy ugyanebben a helyzetben vagyok.
2011. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerübb ha ejszaka elmesz egy tesco parkoloba berelt kocsival.
2011. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a dolog roppant egyszerű:

megveszed azt a kocsit amit szeretnél, majd utána a saját autóddal kisebb forgalmú helyeken gyakorolgatsz csak először. amikor már megy jobban, akkor kimerészkedsz hosszabb és bonyolultabb forg. szituációkat is magában foglaló utakra.


am. a továbbképzés nem hülyeség, sokat lehet tanulni még úgy is, ha már van jogsid. ha van pénzed és időd rá, akkor ajánlom, ha viszont nagyon nincs pénzed, akkor ne erre költs, inkább a fontosabb dolgokra!

2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!