Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Láttatok már ilyet? :-)

Láttatok már ilyet? :-)

Figyelt kérdés
Tegnap leszálltam a villamosról,tolatott ki egy autó,rendszáma INA. Mondom hüha. Mentem a buszhoz,jött egy másik autó,rendszáma INA,közvetlen mögötte jött egy harmadik autó,rendszáma FAX. Itt megálltam röhögni :-D
2011. ápr. 23. 12:26
 1/9 anonim válasza:
Mi a bajod?
2011. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes válasz. Elmeséltem,mit láttam tegnap. Neked mi bajod?
2011. ápr. 23. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyet rajtad kívül még senki sem látott.
2011. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem,melyik része fogta meg a fantáziádat.Erre csak annyit tudok mondani,hogyha tanultál matematikát,ebből is a valószínűség számítást,kombinatorikát..stb,akkor felfigyelhettél arra,hogy,amit szinte lehetetlennek tartunk,nagyon is lehetséges.
2011. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért ilyen savanyú,humortalan mindenki?
2011. ápr. 23. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülünk a határtalan jókedvednek, csak ez a Közlekedés kategória és nem a Humor. Ennyi az ok. Meg igaz, hogy van itt pár robogós kiscsávó, de akadnak komolyabb, idősebbek is, akiknek nem vicces az, hogy láttál egymás után két INA és egy FAX rendszámú személygépkocsit. Azért mert te három rendszám után megállsz nevetni, nekünk még nem muszály, és sokaknak elegük van az idióta kérdésekből, és hülye válaszokból, ahelyett, hogy ténylegesen közlkededéssel, autókkal, motorokkal kapcsolatos kérdések-válaszok lennének, nem pedig racsing hülyegyerekek robogói, meg babetta/simson "problémák" amikre nem lehet normális választ adni, mert úgy teszi fel, hogy miért nem indul be. Tegnap beindult ma meg nem! Na erre mondj okosat.

Meg az, hogy kivel mi történt, és a mazsolát milyen sérelem érte a tőle tapasztaltabbaktól. Gyere panaszkodni, meg élményt mesélni. Csak ez a fórum nem arra van, így ne várj megértő fülekre. Hülye kérdésre meg nem lehet normális választ adni.

:D:D:D:D:D:D:D xdxdxdxdxdxdxd lololol. núlla hejesiras. Ennyi megy. Na csá!

2011. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én régebben láttam olyat, hogy GAY, na mondom az milyen gáz már:D
2011. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13. ker Üteg utcában meg szokott lenni egy USB motor. Ez van.
2011. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg CZX-et láttam.Nagyon vicces volt:DMajdnem olyan vicces,mint a CZX.Ja ezt már írtam egyszer.És ez is,milyen vicces!?:D
2011. ápr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!