Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Blaha környékén van valahol...

A Blaha környékén van valahol ingyenes parkolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Sok utcával arrébb lévő megoldás is érdekel. Vidékről jövök fel autóval egy állásinterjúra és állítólag arrafelé (Blaha, Rákóczi út, stb.) nem hogy drága a parkolás, hanem még helyet sem talál magának az ember.
2011. máj. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha a környékre kell mennem akkor egy automata parkolóházba szoktam beállni, hihetetlen de sokkal olcsóbb mint az utcán állni. www.a60.hu
2011. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egész jól hangzik! Köszi!
2011. máj. 2. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel írod, hogy kicsit messzebb is jó: az Aréna Plázában egész nap ingyenes a parkolás, ez a Keleti pu-nál van. A Corvin Bevásárlóközpontban az első 5 óra ingyenes, ez a Ferenc körútnál van, a Corvin Mozi mögött.

A Blahán nyílt most egy új bevásárlóközpont, az Emporium, itt nem tudom meddig ingyenes a parkolás, próbálj utána nézni.

2011. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Europeum, nem Emporium :D
2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, elírtam...

de köszönjük, hogy érdemben hozzászóltál a kérdéshez :-(

2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. Ne szomorkodj.
2011. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!