Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliában mennyibe kerül a...

Angliában mennyibe kerül a jogosítvány és mennyi ideig tart? Nehezebb megtanulni angolul mint magyarul?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 07:34
 1/8 anonim válasza:
Én igényeltem tanulói jogosítványt, be is szereztem a könyveket, de még nem tanultam. Nekem magyar sincs és így elég nehéz nekem értelmezni. A párommal megbeszéltük, h majd ő oktat engem, mert tanárhoz menni minimum 20-25 font óránként és ez még olcsónak számít. A vizsgadíjakról folgalmam sincs, de a britek is azt mondják, h drága. Egyszer egy ismerősömnek mondtam, h mennyibe kerül otthon. Ő azt tanácsolta, h tegyem le otthon és csak különbözeti vizsgát kell tennem itt, sokkal olcsóbban megúsznám. Persze, nekem meg nincs időm erre.
2011. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Angliaban a minimalber vagy ezer font. Nalunk ugy hetvenezer forint. Innentol gondolhatod mekkora a kulonbseg, elvegre az oktato bere a te oradijaidbol jon... franciaknal tudom hogy ugy ketezer euro korul mozog legalabb, Angliaban fontban lehet hasonlo az osszeg.

En is mindenkepp otthon javasolnam.

2011. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát angliában nem tudom sajnos de Finnországban 1800euró volt most nekem :) Gondolom ott azért olcsóbb.Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam .
2011. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Keresgéltem és azt írják hogy 1000font a jogosítvány.

Egy másik kérdésnél láttam .

2011. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az sok. otthon akkor még mindig jobban járok. Köszi a válaszokat.
2011. máj. 7. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Angoléknál sokminden annyi Fontban, mint máshol Euróban, azaz még úniós viszonylatban is a drágább országok közé tartozik...
2011. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minimálbér nettóban kb. 800 fontra jön ki, nem ezerre. ezret én se kapok, pedig teljes munkaidőben dolgozom, (37 óra), és picit több, mint hét és fél fontért. a minimálbér meg 5.93.


amúgy, úgy tudom, nem muszáj tanárhoz menni, tanulói jogosítvánnyal vezethetsz, ha van melletted valaki, akinek van full jogosítványa (azaz, nem tanulói.) tanulóit bárki igényelhet, aztán beülhet a kocsiba és vezetheti, ha van mellette valaki full jogsival. viszont azt is hallottam, hogy ugyan elvileg nem kell tanár, mehetsz csak vizsgázni, hogy te tudsz vezetni,de ha nem voltál tanárnál, nem fognak átengedni (naná, mivel így alig van belőled bevételük.)

de a biztosításnak is nézzetek utána, mert az személyre szól, tehát nem feltétlenül vezetheti a kocsit bárki, csak aki benne foglaltatik a biztosításban. tanulói jogsival nem tudom, hogy van.

2011. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nehezebb e megtanulni ez a TE angolt tudásodtól függ csak!

következőt ajánlanám ha tényleg itt akarsz elkezdeni jogsit csinálni: vegyél egy professional driving.l.ami Ł40,keress valakit akinek minimum 3 éve van jogsija,mert akkor vezethetsz mellette jogosítvány nélkül,tehát ő megtaníthat vezetni rendesen...azután elmész mondjuk 10 órára egy rendes tanárhoz ami mondjuk Ł30/óra,de elegendő lesz 10 mert már tudsz olyan szinten vezetni,hogy megcsinálhasd a tesztet... 2 teszt van az egyik kb Ł50, a másik kb Ł 100... ha ez így elsőre sikerül minden akkor kijössz Ł500...ami szerintem nem sok! én is így csináltam meg itt.. nekem sem volt Mo.-n jogsim... a párom angol és több mint 3 éve van jogsija,ő megtanított rendesen vezetni és hipp-hopp van jogsim... de amúgy ha ezt te nem tudod megtenni akkor valóban kb Ł1000 jön ki...

2011. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!