Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Nissan...

Bányai Károly kérdése:

Miért van az, hogy a Nissan Navarások mind bunkók az utakon?

Figyelt kérdés
Illetve csak én találkozom kizárólag a bunkókkal? Nem indexel, leszorít, dudál, állat módra előz, stb.
2011. máj. 9. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy rejtély...

Aki bele űl egy Nissan Navarába, annak elsötétül az elméje, és minden vágya az, hogy TÉGED é CSAKIS TÉGED leszorítson, ledudáljon, és állat módjára megelőzzön, és zavarjon a vezetésedben!

Igen!

2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ez véletlen. Nem hinném, hogy az autótípustól függ valakinek a személyisége. Én pl beülnék egy Navarába ugyanúgy vezetnék mint a mostani Fordommal.
2011. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16:36: nem az autótípustól függ a személyisége, hanem a személyiségétől az autótípusa. Így már lehet összefüggés.
2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire tippelnék.
2011. máj. 9. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
én F astrával Navarákat szorítok le xD
2011. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is ezt tapasztaltam.Nyílván nem az autó teszi az embert,de szoros összefüggés van ebben.Én azt látom,hogy sok embernek az autója ad egy identitásérzetet.Ugyanakkor ezeket általában gyengébb idegzetű embereknél tapasztalom.Tehát valami nagy tévhitet okozhat ez.Érdekes módon,Navarával közlekedő emberekről nekem is sok rossz élményem fakadt.A fentebb említett történések.Itt szeretnék elnézést kérni a kivételektől.Tehát nem azon egyéneket kívánom jellemezni,akik Navarával közlekednek,de tényleg ez van...Navarával kapcsolatban sok rossz élményem van,azon kívül csak semleges.Én az Audikra figyeltem fel,hogy rengeteg a gyorshajtó közöttük,ugyanakkor sérelem még nem ért.Annyi,hogy,ha Audit látok,akkor kapásból igyekszem nem feltartani,mert tudom,hogy előzni akar.Visszatérve a kérdéshez,ismerek olyan srácot,akinek van egy sufnituningos autója,bár pokolian erős.Majd 300LE.A srácra jellemző,hogy szeret okoskodni és nagyon könnyen elszakad nála a cérna,valamint rengetegszer torkollik önbecsülési vitába (veszekedésbe) akármilyen konfliktusa.Műszaki dolgokhoz nála jobban senki nem ért...stb.Szóval van benne valami igazság.
2011. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként való igaz szerintem, hogy az autó valamennyire saját képére formálja a gazdáját. Ez vissza fele is igaz, hogy olyan autót vesz az ember, amilyen a személyisége. A Navara egy indokolatlan autó, ami terepen nem egy nagy szám mint álatlában a pick-up-ok, a városban meg minek. Egyébként én is azt szoktam, hogy csak azért sem húzódok le (én is F Astra üdv kolléga :-)) ha szűk úton találkozok egy ilyennel, volt már hogy csak 1-2 centi volt a két tükör között, de ha megvette a pick-up-ot akkor járjon vele terepet az út szélén, nekem nem lesz csapágyas a jobb kerekem a folyamatos lehúzódástól. Csak amikor két makacs ember találkozik.... akkor van a tökörpacsi, és előkerül a terepjáróból a "bézbózütő" meg a többi, ezért kell felkészülten útnak indulni.

Amúgy nem mindn Navarás gyökér, én ismerek Navarást aki teljesen korrekt ember. Csak hát na. Én nekem pl. még sose gyűlt meg bajom BMW-sekkel Mercisekkel meg Audisokkal. Sokkal inkább a régi Swiftesekkel meg Skodásokkal. De hát ez van, ilyen az autós társadalom. Sokféle. Sajnos még az is köztünk van (forgalomban) aki rÁKOSI "elvtársól" kapta a jogosítványt.

2011. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...bocs, hogy én is egyébkénttel kezdtem nem volt tudatos...
2011. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizonyított tény, hogy a BMW vel közlekedők a legnagyobb állatok, és jól mondjátok, van összefüggés bőven az autó, a tulaj stílusa közt.

Illetve sokszor látszik az, hogy a gyenge autókkal nyomulnak mint az állatok, míg a viszonylag komoly gépekkel mennek effektíve normálisan, kivételek persze vannak, ez utóbbi egyébként egy felmérés eredménye, és nemfeltétlen értek vele egyet én se.

2011. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az F Astrás versenyző kommentje a nyerő,ott a pont :)) !!!

Jót nevettem rajta!

Jó kis F Astra!Ha még gyártanák biztosan nem vettem volna mást...

2011. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!