Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2006-ban elkezdtem járni...

2006-ban elkezdtem járni jogsira, de nem mentem át a KRESSZEN. Most újból szeretném elkezdeni! Van rá lehetőség, hogy csak vizsgázni menjek és csak a vizsgadijat fizessem ki vagy el kell kezdenem újra a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

remélem el kell menned tanfolyamra is..


(had ne menjen már valaki ugy vizsgázni hogy ezeréve eljárogatott,de nem tanult,most meg...brrr,igy menj ki az útra...)

2011. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell kezdened az egész tanfolyamot újból.
2011. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"(had ne menjen már valaki ugy vizsgázni hogy ezeréve eljárogatott,de nem tanult,most meg...brrr,igy menj ki az útra...)"


elso: az nem tunt fel hogy meg nincs meg a vizsga??

A vizsga azt meri hogy mennyit tudsz, nem azt hogy mennyit ultel bent vagy mennyit keszultel.


Szerintem meg az ne menjen inkabb ki az utra aki ott ul es jegyzetel az elso padban strebermodra minden oran, es sir-ri hogy de o mennyit tanult, a vizsgan viszont nem eleg a tudasa.

2011. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


sok éve van jogsim,minden vizsga elsőre lett meg nagyonminimális hibával (és nemjegyzeteltem végig,erre van a könyv..:))

2011. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jaj, mintha olyan nagyon sokat jelentene tudás szempontjából az a gagyi vizsga... sajnos semmit sem ér, szerintem már 1 év után az emberek legnagyobb része már megbukna, és csomó mindent nem tud.. (én is megbuknék, az tuti, viszont szerintem ez nem változtat azon, hogy ki a jó sofőr és h okoz-e balesetet...)
2011. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!