Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Történt már veletek durva...

Történt már veletek durva dolog biciklizés közben?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el komolyabban biciklizni, mostanában ahova csak lehet kerékpárral megyek, nagyon élvezem!:)

Engem néhány nappal ezelőtt lecsapott egy autós sárral!:)


2011. máj. 11. 11:00
 1/7 anonim válasza:
Eltörtem a jobb csuklómat.
2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parkban kavicsos úton elég könnyű elesni. Nekem sokszor sikerült már. Egyszer pont törött sörösüvegbe tenyereltem, ömlött a vérem, nem akart elállni, eléggé bepánikoltam.
2011. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Még régebben történt, hogy kerékpárúton mentem, szembe jött egy robogós, szüleim mondták hogy vigyázzak, és annyira lehúzódtam, hogy beestem az út menti csalános vizesárokba...


Ez nemrég történt: Kapubejáróból állt ki egy autós, szűk utca, gyorsan fordult ki, majdnem elgázolt.


A következő egy fekvőrendőr volt, elakartam mellette menni, volt egy kis hely, a kerék megcsúszott az út szélén, és hatalmasat estem.

2011. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D.O.81 ***** válasza:

Még amikor kezdtem cangázni, akkor történt meg, hogy a csepel városi cangámnak kiakadt a hátsó fékbovdenje félig és a Margit-híd pesti hídfőjénél kellemes futótempóval telibenyomtam a 26-os busz hátulját.

Néhány évvel ezelőtt egy kretén az x milliós luxusszarjával az oktogonon berakott a bokorsorba, mert nem adta meg számomra az elsőbséget.

Kicsivel később, miután a villát kicseréltem és az új villaszív még nem rágódott be rendesen a maglódi úton szakadó esőben az iparvágány mélyedése megvezette az első kereket és úgy bevágódtam a maglódi közepére, hogy az megért volna egy videót. Hála égnek elég időm volt eltakarodni az útról.


Szóval, ha teheted a körútat kerüld, NE menj szembe forgalommal autóval is használt egyirányú területen még akkor SEM, ha azt a tábla engedi (ott a járda), és mielőtt kimész közútra OLVASS EL egy KRESSZ könyvet, meg szerezz egy működő nagy fényerejű villogót hátulra minimum!


Sok sikert!


A szabályszegést, ha kiderül büntetni szokták, ha megsérülsz miatta, annak következnényeiért CSAK MAGAD vagy felelős!

2011. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régóta bicajozok. A legdurvább eset még gyerekkoromban történt. Első fék nélküli, kihagyó kontrás bicajjal jöttem dombról le. Az eredmény egy púp a fejemen, és pár horzsolás. De ha beveszem a kanyart, akkor a következőben lehet, hogy még durvább sérüléseim lettek volna.


Na meg egyszer egy szabálytalanul kanyarodó autó elsodort. Nem lett bajom, csak elestem, és a nyereg kissé megsérült.

2011. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 10 éve történt mikor még bicajjal jártam horgászni. Nyár volt, a földút amin jártam alkalmanként használt így gazzal benőtt nyom volt csak. A nagy szárassaág miatt repedések voltak rajta ami a fű miatt nem látszódott. Botokkal, halakkal tekertem haza, siettem eléggé, és egy ilyen repedésbe az első kerék villáig beszorult. Előrre repültem, a kerék tropa. Nekem, a felszerelésnek semmi bajunk nem lekk. Aztán séta hazáig.
2011. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Városban az autós leszorított és jobb kézzel telibe kaptam egy táblát.


Erdőbe: Tripla bukfenc; Repülést arccal tompítani...stb.

2011. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!