Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most volt a forgalmi vizsgám,...

Most volt a forgalmi vizsgám, nem sikerült. Nektek milyen érzés volt és hogy történt? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy 2 órája volt a forgalmi vizsgám, és nem sikerült..

És olyan volt a vizsgabiztosom, hogy mikor visszamentünk, akkor elkezdte sorolni a hibáimat 20PERCIG(NEM TÚLZOK.) igazából 3 kisebb-nagyobb hibám volt de ezeket írta körül, és igazából nem törtem úgy meg h nem sikerült, de ahogyan mondta és az oktatóm előtt ilyen tök gáz volt, és amúgy is ilyen tök érzékeny típus vagyok és így elbőgtem magam, pedig fel voltam készülve, h esetleg meg is bukhatok ( főleg mikor reggel láttam h szakad az eső) de úgy bántott ahogyan ott még magyarázta , mikor nem is figyeltem meg értettem nagyon, annyira ideges voltam.


Mi a véleményetek,szerintetek ez gáz volt?

Akiknek, nem sikerült elsőre,neki milyen volt a szituáció?


2011. okt. 24. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros. Én is megbuktam forgalmi vizsgábol az elso alkalommal. Tul ideges voltam, kb 2szer annyira stresszeltem mint a szobeli érettségin. Neagodj nincs ebbe semmi gáz.
2011. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mik voltak a hibáid?


Attól függ igazán, hogy gáz volt e vagy sem. :)

Engem azért buktatott meg a vizsgabiztosom, mert lejtőnél amikor elindultam, nem használtam a kéziféket, hanem helyette gyorsabban engedtem fel a kuplungot egy kicsit nagyobb gázzal. S egy 10centit hátragurultam a manöver során. (a mögöttem lévő kocsi 1 méterre volt...)


A vizsgabiztosom szerint indokolt lett volna a kéziféket használni, hogy egyáltalán ne guruljak hátra. Szerintem meg nem. :D

Hangot is adtam annak, hogy ez szerintem nem ok a bukásra, de kár volt ezt tennem. Mert csak elkezdett üvölteni velem. S végül is ő a vizsgabiztos, döntését el kellett volna fogadnom vita helyett. Csak akkor is igazságtalannak éreztem.

2011. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanilyen tapasztalatom volt a forgalom vizsgán. Arrogáns vizsgabiztos, nekem is sorolta a hibáimat vagy 10 percig, olyanokat is amikkel láttam, hogy az oktatóm sem ért egyet. Igazából gyakorlások alkalmával nagyon ritkán hibáztam, úgyhogy bíztam benne, hogy sikerülni fog, persze benne volt a pakliban, hogy nem. De ilyen hozzáállásra nem számítottam, az ember kifizeti a rengeteg pénzt, meghúzzák és még ilyen stílusban is beszélnek vele.. :D Nyugi pár nap múlva túl leszel rajta, én is idegeskedtem utána 2 napig, de aztán már röhögtem az egészen. Hajrá :)
2011. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Antimod ***** válasza:
100%

Sajnos vizsgabiztosfüggő, látszik, az oktatók hogyan pedáloznak, hogy jó hangulatuk legyen.

Én pl. meghúztam volna magamat, mert parkoló autó kikerülésekor nem adtam meg az elsőbbséget a szembe jövőnek (mint ahogy nem szokás, ha elférünk), erre annyit mondott a végén, de legalább amúgy óvatos volt.

Mások máskor meg kifognak egy hülyét, aki azon háromnegyed órát moralizál, hogy túl későn vagy korán kezdesz fékezni. Ez van. :(

2011. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem elsőre 1, azaz 1db hiba miatt húztak meg. És még az oktatóm sem értette, hogy miért (sávváltás - a vizsgabiztos szerint nem jól győződtem meg a másik sávban messze érkező sebességéről, és "nagyon lebukott az eleje" - nagyon sokkal hátrébb volt). Másodikra úgy mentem át csont nélkül, hogy egy helyen nem indexeltem, egy másik helyen pedig nem adtam meg a jobbkezes elsőbbséget...
2011. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ma volt, nem sikerült.

Szar érzés nagyon, együttérzek veled.

2011. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bajer ***** válasza:
100%
Gyakori hiba miatt nem mentem át elsőre. Sávváltás után jobbra indexet nem kapcsoltam ki, egyenesen kellett tovább mennem kereszteződésben, a szemből érkező trabi befordult előttem. Szerencsére nagy volt a forgalom, így nem mentem többel 20-nál, veszélyhelyzet nem alakult ki, de megtévesztettem a trabi vezetőjét, úgyhogy a következő sarkon meg kellett állnom és az oktatóval helyet kellett cserélnem. Az izgalomtól leblokkoltam, se az index kattogását nem hallottam se a műszerfalon nem néztem a villogást. Csak a forgalmat figyeltem. Ez 13 éve volt. Most nagyon jó érzés, hogy azóta olyan 100 000 km-t vezettem és óriási rutinom lett, ugyanezt a hibát soha többet nem követtem el.
2013. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt nèzik egy munkahelyen,hogy hanyadik alkalomra lett meg a jogosìtvàny,hanem,hogy van-e vagy nincs. Mèg nem született meg az az ember aki nem tudja megcsinálni. Senki se aggòdjon,ha nem elsőre,majd màsodikra,harmadikra vagy esetleg ötödikre sikerül.
2017. dec. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kiscica5 válasza:
48%
Sajnos en 5 buktam nem is tudum mit tegyek most mehetek páv vizsgálatra es haz sikerül csak akkor folyhatom valaki volt mar páv vizsgaltaon ott mit kell tenni es vezetni is kell?
2018. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!