Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szervizekben vállalnak bicikli...

Szervizekben vállalnak bicikligumi-fújást? =/ Főleg Eger érdekelne.

Figyelt kérdés
Itt vagyok kollégista, pumpám nincs, életemben nem is fújtam még soha kereket, de most szörnyen lapos, és olyan rossz vele menni. (úgy tudom jót sem tesz neki) Mennyibe kerül? Vagy lehet pumpát kölcsönkérni random emberektől az utcán? :D
2011. máj. 11. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy adnak kölcsön neked, de legegyszerűbb, ha begurulsz egy benzinkútra, és megkéred a kutast, hogy segítsen felfújni a kerekeidet.
2011. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
benzinkút
2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy sportbolt.Sportszerbolt.Vagy veszel egy pumpát a sparban 300-ért.Vagy izé...
2011. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áhh, benzinkút jó ötlet, holnap megpróbálom; pumpavásárlás nem annyira, mert nem értek hozzá. Köszi. ^-^
2011. máj. 11. 21:56
 5/12 anonim válasza:
Háát igen ha lapos és úgy mész vele az nem tesz jót mert a gumi kivágódik és használhatatlan lesz:D Benzinkút talán
2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ugye csaj vagy?
2011. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy jöttél rá? =P
2011. máj. 11. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, csak tippeltem:P:D
2011. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A benzinkútnál inkább MTB-ot fújnak fel, és nem hagyományos bringát, mert a szerkentyű a motorszelepes gumihoz van szerkesztve, így a hagyományos bringát nem biztos, hogy fel tudod fújni. (még nem próbáltam, de lehet, hogy megy, na meg van adapter is /nem a kútnál, hanem a bicajboltban/, ami ezen segíthet)
2011. máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Deeedeeedeee...Ne haragudj,nem bántani akarlak,de ehhez nem kell érteni.Megértem,hogy nem csináltál még ilyet,de annyi az egész,hogy a pumpa csövét rádugod arra a kis kiálló pöcökre,aztán pumpálni kezded.Nyugodtan vegyél egyet,vidd haza,aztán kérj meg valakit,hogy mutassa meg!
2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!