Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek el vizsgázn...

Szerintetek menjek el vizsgázni forgalomból?

Figyelt kérdés

Tudom, meg kell próbálni. De nem látom értelmét, úgyis megbukok.

Már levezettem 22órát (szóval plusz órát is vettem) hétfőn megyek 2órát vezetni, csütörtökön forgalom vizsga. Ez az utolsó, már minden megvan! Nyíregyházán vezetek. Nem megy.

Úgy nem megy, hogy átmenjek. pl. Nem mindig használom a motorféket, hanem fékezek. A 30as táblánál 35-el megyek, parkolásnál kb 40-45cm-re vagyok a szegélytől, nem 30-ra.

Nem tudom mi lesz, szerintem megbukok, mint a huzat. Nemhogy jobban menne, hogy többet vezetek, hanem egyre rosszabb! Vagy csak én vagyok ezzel így?


2011. máj. 20. 15:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Megbuktam.

Nem tudom, lehet le kellene állni ezzel.

De olyan helyen.... soha nem rontottam még itt el!


Szitu:

Jobbra kellett volna menni a lámpánál, én meg egyenesen tovább valós sávban voltam. Mire észrevettem a bajt, addigra már záróvonal volt, ha egyenesen megyek, akkor meg rossz irányba.

Soha nem rontottam még ilyet, pedig most minden jól ment, itt meg elhasaltam. :-(

2011. máj. 26. 11:15
 12/19 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy merre kellett volna menned, ha átmentél a záróvonalon, az egyértelmű bukás. Ha nem arra mész mint kellett volna, az még nem bukás. Ilyen esetben mindig egyenesen kell tovább menni, le kell szarni hogy nem arra akartak volna menni. Majd valahol az oktatód megfordít és visszavisz ugyanoda. De ezt az oktatóddal nem beszéltétek át? Amíg másfele mész mint kellene, de nem szegsz szabályt, nem buktathat meg (jó persze nem végig, de 1-2 esetben még elnézik. Sőt én ha VB lettem volna, ebben a helyzetben még jobban is értékeltem volna ha egyenesen mész tovább, mert akkor láttam volna hogy a szabály betarttása fontos számodra).


Ha tudtad hgoy a zárón áthajtás bukás akkor miért nem mentél egyenesen tovább? Ilyen hülyeség miatt elvérezni...

2011. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy inkább megkockáztatom, minthogy rossz irányba menjek.
2011. máj. 26. 19:14
 14/19 anonim ***** válasza:

De mit kockáztatsz meg? Hogy nem veszik észre? Vagyhogy még éppen átérsz a záró előtt? Nem értelek...


Inkább menj rossz irányba, lehet most már lenne jogsid :(

2011. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Lehet, de már sose tudom meg. A következőn nem hibázok remélhetőleg.
2011. máj. 26. 19:19
 16/19 A kérdező kommentje:

Na, végre meglett másodjára.

Jóindulatú volt a vizsgabiztos, megtudott volna húzni.

2011. jún. 6. 21:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor balesetmentes közlekedést! :)
2011. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de bennem van, hogy meg tudott volna húzni.

Parkolás elsőre nem ment (ne is fért volna be a kocsi), mondta keressek más helyet. A kuplungot nem nyomtam ki teljesen váltás előtt, meg a tükörbe nem mindig néztem bele. Mondjuk én belenéztem, csak a fejemet nem fordítottam.

Hibavonal volt azért, de bukási lehetőség nem. Mondjuk, ha nagyon szigorú lett volna, akkor parkolásnál: "Nem tudja megoldani, cseréljenek helyet."

2011. jún. 7. 07:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Lenyeg hogy meglett, azert a fejforditasra ugyelj, nem a tukor miatt, hanem a holtter miatt... tenyleg konnyen ott terem egy motoros vagy bringas csak ugy a "semmibol", de egy auto is nyugodtan be tud ferni a holtterbe...
2011. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!