Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Körülbelül hány nap alatt ér...

Körülbelül hány nap alatt ér át egy csomagszállító teher hajó kanadából europába?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is
2009. márc. 15. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Áá hát én úgy tudom ma már ami nem "air mail" feladású, azt is repülőn hozzák, ne viccelj .. amúgy a hajó kb 20 nap, na meg utána még mondjuk Hollandiából ide is pár, de mondom, ez képtelenség, repülővel jön.
2009. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Gondolom rendeltél valamit az ebayen, nézd meg a shipping time-t általában ki van írva, és akkor meg is kapod a választ.
2009. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónak: ha rendelsz valamit e-bay-en azt nem fogják neked csomagszállító teherhajóra rakni. (még akkor sem, ha akkora a csomag, mint egy íróasztal). Egyszerűen nem éri meg. pl. OOCL ATLANTA legkorszerűbb teherszállító Hong-Kong - Szingapúr távot 42 nap alatt teszi meg oda-vissza. Akkor egy Kanada - Hollandia táv max egy hét. De ez csak a tenger. Aztán vagy feladják neked repülőn (és jól jársz), leszáll Ferihegyen és még egy nap, és házhoz viszik, vagy a ups/tnt/dhl/gls kihozza közúton :D akkor dobj rá még egy hetet...
2009. márc. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jav: a max. az min.
2009. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ebay-ről van,és a canada post hozza,február 3.-án lett feladva a csomag toronto-ban.hajóval hozzák,de a nyomkövető elég béna,csak azt tudja kiírni hogy nemzetkőzi csomag elhagyta kanadát,semmi város vagy valami hogy hol tart jelenleg.
2009. márc. 16. 06:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha másfél hónapja úton van Kanadából, ott valami bibi van. Kínából és Indiából alig 1 hónap egy nagyobb szállítmány (5-6t/10m3). Ebben benne van a hajóút Hamburgig+Hamburg-Bp kamionnal+vámolás+kiszállítás vidéki városba.

Az a Szingapúr-Hong-Kong nics elnézve? A kettő közt alig van távolság... Nem Hong-Kong/Szingapúr-Hamburg lenne?

2009. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnád melyik hajóval jön sokkal könnyebben utánanézhetnél az üzemeltető honlapján, mert szerintem elkeveredett a konténered/csomagod. A Qingdao/Shanghai/Hangzhou - Amsterdam útvonal 24-31 napot tart.
2009. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: nem tudom neten néztem, csak fél információ :)

Viszont akkor Hong-Kong - Szingapúr - Rotterdam inkább. Ekkora hajót valószínűleg Európa legnagyobb kikötőjébe küldik.

2009. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!