Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vannak e olyan orszagok ahol...

Vannak e olyan orszagok ahol 21 even alul nem szabad vezetni kamiont?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
pl.: Magyarország
2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl itt ahol én lakom szlovákia
2011. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7.5t felett nem?
2011. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es ha nekem mar megvan a jogositvanyom akkor nem kozlekedhetek az adott orszagokban?
2011. jún. 1. 18:51
 5/9 A kérdező kommentje:
igen 7.5t felett
2011. jún. 1. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és C-ből már megvan a jogsim...akkor mondjuk 12t pót nékülit nem vezethetnék még?:O
2011. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt szeretnem en is tudni..ha mar megvan mindenem miert ne mehetnek kerem valaki aki tudja irja le nekem hogy es mint allnak a dolgok
2011. jún. 1. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen leteszed a C-t. Mivel (ha nem volt 17 éves korod elött jogsid) kezdő jogositványod van, ezért legkorábban 19 évesen teheted le a CE-t.

C vel elötte is lehet már soförködni, bár nem nagyon fogsz tapasztalat nélkül munkát találni(18 évesen am sem...)


A 21 éves korhatár pedig hülyeség, azt a nagyobb cégek szabják(pl. Wabi, HR...) mert a biztositó kár(külföldön történt) esetén csak akkor fizet ha a soför 21+.



szerény véleményem, hogy 18 évesen inkább tanuljál, ne kamionozni szeretnél, mert bár nagyon jónak hangzik az egész, jó esetben 3 hónap után abbahagyod, és akkor ott állsz egy érettségivel(ha az már megvan).

Elég jól tudom, mivel jár a munka, és ha csak azért mennél, mert nincs más ötleted, akkor valamit találj ki, mert fordulhat a kocka és kell egy B terv.

2011. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:04 es vagyok.

de konkrétan a kérdésre válasz:

Pl. németországban csak 21 évesen lehet munka szerüen kamionozni, elötte csak privátban. Ha külföldi jogsival vagy úton, nem nézik hány éves vagy.

2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!