Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ellehet felejteni vezetni?

Ellehet felejteni vezetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:23
 1/8 gipe82 válasza:
100%
Elfelejteni szerintem nem lehet.De ha régóta nem vezettél,kell egy kevés idő,ameddig visszarázódsz.
2011. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak ki lehet esni a gyakorlatból ha hosszabb időn át nem vezetsz.
2011. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a jogsit szerezted meg, és utána nem vezetsz hónapokig, évekig, akkor el.

De persze gondolom könnyebben visszarázódik az ember, mint akinek egyáltalán nincs jogsija még és most tanul...

2011. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám már 20-25 éve nem vezet, ő valószínűleg el is felejtette, hogy hogy kell, mert néhány éve, amikor kezdő voltam, elég különös tanácsokkal látott el...
2011. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent el lehet felejteni. Mész a járdán, szomszéd Pista bácsi beléd megy egy KCR-es ifával -> bekerülsz a kórházba, emlékezetkiesés és már itt is van a válasz.

Komolyan:

Elfelejteni teljesen nem lehet, maximum kirázódni a gyakorlatból. Most, hogy mennyire az sok dologtól függ.

Pont a napokban elvittem egyik ismerősömet a szőlőhegyre, és odaadtam neki az autót. Már hónapok óta nem vezetett (vizsgán utoljára), de szinte tökéletesen kezelte a pedálokat.

2011. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

El lehet felejteni !mindent,ami ezzel kapcsolatos,táblákat is és a folyamatot is,a barátnöm 12 éve nem vezetett,most megözvegyült,megmaradt az auto..neki

azt se tudta melyik pedál mire valo,orát kell vennie gyakorlatbol,jaj-jaj a beparkolás meg végképp 0 !!

2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megbuktam forgalmin 2hónapja:S és azota nemvezettem veszek plusz órákat aztán meglátjuk
2011. szept. 19. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


ezzel nem vagy egyedül. A forgalmi vizsga szinte a leghúzósabb, (ami utoljára marad, attól tart az ember leginkább).

Másodjára mentem át, az elsőt egy körforgalmon buktam el. Belefér, mert legalább most már ezt egy életre megtanultam. Ismerős 5.-re ment át, mindig valami hülyeségen bukott meg. Vegyél pár órát, ártani nem, max a pénztárcádnak fog.

2011. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!