Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2010/2011-es években változtak...

2010/2011-es években változtak a KRESZ szabályok? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kölcsön adhatom-e a 2010-es teszt cd-met valakinek aki most vizsgázik. Ugyanazok-e a szabályok, vagy vegyen újat ?
2011. jún. 20. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges újat venni. A szabályok (és a kérdések) 99,9%a ugyanaz, azt a pár szabályt meg ami változott hip hop meg lehet tanulni. Egy biztos: nem ezen fog múlni a vizsgája! Én akkor mentem vizsgázni amikor már elvileg az új kresz szerinti kérdések voltak, egy olyan kérdést sem kaptam, ami az új kreszre vonatkozott volna. Nagyjából: 1500 kérdés van, ebbből összesen kb 10 szól az új szabályokról A gép véletlenszerűen dobja ki, tehát elég kicsi az esélye hogy egyáltalán új szabályra vonatkozó kérdést adna. Mellesleg sok olyan új szabály van, amit értelemszerűen, józan ésszel is ki lehet találni. Az új szabályok jellemzően olyanokat tartalmaznak amik eddig is voltak az utcán, csak esetleg nem volt benne a szabályban, és most végre befolgalták. Ami komolyabb változás, arról meg úgyis hallasz, mert bemondják.
2011. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2011. jún. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!