Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2010-es KRESZ gyakorló program...

2010-es KRESZ gyakorló programot keresek, vagy olyat, ami már az új szabályok szerint működik?

Figyelt kérdés
Most március végén vizsgázom, és nagyon kellene. Ha esetleg ilyen progi még nincs, akkor mit tudtok ajánlani?
2010. febr. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
google-be írd be és letöltöd.
2010. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elhiheted, hogy ku...vára nem frissítik a vizsgára a KRESZ progit... nincs miből!


[link] regelj és sok sikert!

2010. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én a könyvből nem is tanultam, csak itt gyakoroltam. Elsőre, egy hibával sikerült a vizsga!

2010. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, a googleba keresgéltem már, de ott nem tudom mi megbízható és mi nem. Mert pl egy 2008-as verziót nem szívesen töltök le.

A másik meg láttam itt-ott kommentbe írta vki egy programra, hogy ez nem jó, mert pl. a jó választ jelölte be, de mivel régebbi verzió volt ezért nem fogadta el, szóval nem akarok én is így járni és belekavarodni.

2010. febr. 25. 20:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a webkreszes oldal tényleg csak 8 órán át használható ingyen?
2010. febr. 25. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor én használtam, akkor még ingyenesen (próbaverzióként) működött. Viszont megéri, ha fizetni is kell, mert számold ki: mennyit kér az oldal a használatért (amit aztán tényleg jó sokszor használj is!) és mennyit fizetnél egy újabb vizsgáért, ha nem sikerül a KRESZ.
2010. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ha kell küld el egy privát üziben az e-mail címed és elküldöm zip mellékletben.
2010. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem megvan a 2010-es KRESZ PROGRAM ha kell küldj privit, benne msn cimmel!!!
2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!