Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki kapaszkodott már...

Ha valaki kapaszkodott már fel tehervonatra, meg tudná osztani a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor az ember egy induló, még nem teljes sebességgel menő tehervonat vagonjára felkapaszkodik, majd így utazik. Az USA-ban és Kanadában elég nagy hagyománya van a train hopping-nak, Magyarországon vajon "lehetséges-e" ilyet csinálni? Elsősorban a jogi következményekre gondolok, mivel ez minden országban illegális. Van valakinek bármilyen tapasztalata vagy releváns információja ezzel kapcsolatban?
2011. jún. 27. 14:24
 1/3 anonim válasza:
Ez nagyon bizonytalan utazási forma. Lehet, hogy a tehervonat a következő állomáson megáll, és napokig ott is marad. Lehet ennek ellenkezője is : meg sem áll pl a határig.
2011. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem fel a kérdést, ebben az egészben engem elsősorban maga az élmény érdekel, maga a tehervonaton való utazás, nem annyira az, hogy egy adott időben egy adott helyre eljussak. Ha úgy adódik a visszafele utat azt más közlekedési eszközzel (stoppal, busszal, személyvonattal) is megtenném, szóval ilyen szempontból nem annyira lényeges hova és meddig visz a vonat.
2011. jún. 28. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mozdonyvezető vagyok.Elmondom hogy van ez,először is futsz a vonat után és amikor úgy érzed felugrasz egy kiálló részre (párkány,lépcső,stb)

1.Ha elvéted az ugrást beesel a vonat alá és átmegy rajtad.A mozdonyvezetőt rossz esetben lecsukják.

2.felugrottál a vonatra és utazol majd elkezdesz kilengeni és egy oszlop szájba vág ...halál.

3.megáll a vonat az állomáson észrevesznek, ha szerencséd van egy orrtöréssel megúszod a vasutasok "gratulálását"

Szerintem ne csináld!!

2014. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!