Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó ajándéko...

Ajánlanátok valami jó ajándékot egy BKV és vonatrajongó 30as férfinak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
BKV rajongó? Hmm, érdekes. Mindenesetre vannak egyes metróállomásokon ajándékboltok, a Deákon és a Kossuthon legalábbis biztos.
2011. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én is egy ilyen ember vagyok csak egy tízessel fiatalabb :D

Jó ötlet lehet, ha veszel neki viszonylatjelző táblát, arról a járatról, amin mondjuk gyakran jár. Ez az Akácfa utcán rendelhető.

Esetleg én nem rég vettem magamnak egy hatalmas MÁV térképet 800 Ft-ért a keleti pályaudvari ügyfélszolgálaton. Annak is biztos örülne.

2011. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
fura hobbid van,én utálom a BKV-t,mindig felbosszant
2011. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Köszönöm szépen, hogy írtál! Viszonylatjelző táblát már kapott tavaly születésnapjára, ill. a MÁV-nál dolgozik. Megvan neki továbbá a Közlekedik... sorozat is.

Ha van esetleg még ötleted nagyon örülnék neki!

Előre is köszi mindenkinek!

2011. jún. 28. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg valami mozodony/busz/villamos modell?
2011. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Busz kerék?:)
2011. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Modellvasut, ha veletlenul nincs meg neki. De ha rajongo, akkor valoszinuleg hatalmas terepasztala van :) Ez esetben ahhoz valami kiegeszites: uj kocsi, uj epulet stb.

[link]

2011. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt a vasúttörténeti parkban (kicsi az esélye) akkor elmehettek oda egy romantikus délutánra és megnézhetitek a gőzmozdonyok vezérműveit, esetleg a közlekedési múzeumba.

Vagy egy szép nagy könyv sok képpel a mozdonyok fejlődéséről. (egyszer láttam ilyet az alexandriában, érdekes technikai leírásokkal és magyarázatokkal).

2011. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Erik-son válasza:
Vegyél neki egy jegytömböt
2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Microsoft Train Simulator
2011. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!