Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Biciglivel meg büntettnek? (lent)

Biciglivel meg büntettnek? (lent)

Figyelt kérdés
Nekem van egy BMX bringám és nincs rajta se fék se csengö semmi lámpa.ezért meg büntetnek vagy sem és ha igen kb menyire?
2011. júl. 8. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
megbüntethetnek 6000 körül
2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha külön bmx pályán használod és nem utcán forgalomba és nem éjszaka közepén akkor nem szólnak érte. Meg ha haza akarsz jutni vele a pályáról pl. akkor mindig a kisebb utcákba közlekedj ahol nincs nagy forgalom. Engem is büntettek meg anno de eg egyeztünk abban hogy le eresztem a kerekeket és eldobom a szelepet majd hazatolom, hát igen, ez a tanulság. Ha közlekedni akarsz vele pl A pontból eljutni a B -be akkor szerezz be rendes bicót valami olcsó izét erre az esetre.
2011. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helyesírásodon van mit csiszolni!


Amúgy rohadt sokra, akár több tízezer forint is lehet.

2011. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs féked?

Elég kamikaze lehetsz...

Mindenestre ha nekemjönnél hátulról,és kiderülne hogy nincs féked..bizony én megbüntetnélek.

Nyolc napon túl gyógyuló lelki sérüléseket okoznék!

2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csomó ilyen BMX-es gyereket látok, mint a kérdező. hátsó kereket a lábukkal fékezik, csak azt tudnám, hogy akkor mit csináltok, ha egy kisgyerek kifut elétek és mondjuk ezért hal meg, mert nem fék nélküli biciklivel közlekedsz... Ugyanis ilyen barmot ha látok, kivétel nélkül mind gyorsan is közlekedik. Szóval azért legyen egy kis eszed kérdező és ha városban közlekedsz, legalább féket szerelj rá. Pályán úgy kockáztatod az életed, ahogy akarod.
2011. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ha a fékemet vissza rakom azzal nem érek semmit és ha a gyerek elém rohan akkor fékkel se 1 másodperc meg állni.Ja am nem szemétségből de egy 2-3 éves gyerekre nézzen már oda a szülő mert így a kocsi elé is ki mehet és azon is van fék:::.
2011. júl. 8. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

...nincs rajta se fék se csengö semmi lámpa...

Nekem bringám sincs,engem mennyire büntetnének?

2011. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
MOST még semenyire.:D
2011. júl. 10. 15:55
 9/10 anonim válasza:
100%
akartad írni biciKli
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Énis bmx-zek oszt minden hova megyek vele se bukósisakom,se fékem meg lámpám sincs és egyszer mentem az úton a bmxmel oszt elment mellet egy rendőr és semmit se szólt!
2012. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!