Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit tanultatok a kreszvizs...

Mennyit tanultatok a kreszvizsgára?

Figyelt kérdés
Volt olyan kérdés,amit csak tippeltetek?
2011. júl. 8. 19:19
 1/5 anonim válasza:

Én letöltöttem a tesztet és azon gyakoroltam, ha jól emlékszem 4szer megcsináltam vizsga előtti napon és ennyi.

Volt olyan amit tippeltem mert nem tudtam.

Összességében nagyon keveset tanultam rá, de az az érdekes mikor vezetek szinte minden eszembe jut de amúgy nem.

2011. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bíztam a véletlenre.

Kb 3szor átolvastam a könyvet, és kb. 200 véletlen tesztsort csináltam végig, illetve az összes témakörön végigmentem egyszer. A végére már betéve tudtam a kérdések 90%át. Ennek sok értelme nem volt, mert ettől még a szabályok életbeli alkalmazását nem tudod.... Attól függetlenül jó móka volt. kb 6-7 perc alatt meglett 100%al a vizsga.

2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Лада válasza:

A KRESZ könyvből tanultam, nem teszteztem - mivel hétközben meló, így 2 hétvégét szántam rá, kb 3X olvastam el a könyvet, először csak érdekességképpen, másodszorra odafigyelve, harmadszorra pedig, mintha a Szózatot tanulnám :D

Május végén csináltam a KRESZ-t, a banda felét kivágták, nekem elsőre meglett, a rendőri karjelzéseket meg még mindig nem tudom... :))

2011. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel saját zsebből ment szponzor hiányában, napi 1,5-2 órát olvasgattam és töltögettem a kérdéseket. Mindezt az egész kresz tanfolyam alatt.
2011. júl. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én programon gyakoroltam, amikor volt rá időm. Egy idő után viszont már szinte reflexből megy. Folyton ugyanazok a kérdések jönnek vissza és a vizsgán sem volt számomra egyik kérdés sem ismeretlen. Nah szóval nem a KRESZ-től kell félni, sőt még a rutintól sem. Majd a forgalom lesz egy kicsikét nehezebb.
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!