Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet (nagy)...

Milyen érzés lehet (nagy) motorral menekülni rendőrök elől?

Figyelt kérdés
pl egy 1000-es gsxr-el éjszaka amikor nem túl forgalmas a város..
2011. júl. 13. 14:29
 1/10 Draug válasza:
74%
Biztos extrém élmény lehet, de szerintem nem éri meg a bünti, hogy kipróbáljam :P
2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%
Sz@r mer az első kanyarban a falnak mész.....és drága a virág...
2011. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én autóval vagyok ugyanígy.Minden álmom,hogy egyszer üldözzenek a sünök!!!Egyfelől azt ők is élvezik azért másfelől meg én is.Ha milliomos lennék lehet bejátszanám,kb 10 km-ig üldöznének utána félreállnék:)))

Nyilván nem teszem mert nem szeretném ha priuszom lenne esetleg.


De egy motorral ha egy vag ykét rendőr üldözne simán meglóghatnál mivel 0-100-ra 2.9 alatt gyorsul míg egy sünverda kb 10-11:))Tehát esélyük se lenne.Ha profi ,rutinos sofőr lennél akkor meg pláne,csak ugye az adrenalin ott van az emberben és könnyebben vét, és 200-as tempónál egy kisebb hiba is végzetes.De sztrádán otthagynád őket,egy pécsi szerpentinen meg valószínű a sokk miatt elesnél valamelyik kanyarba.

2011. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet nagy élmény, mert aki nem tegnap kezdte a motorozást az egy ilyen kaliberű motorral kb. 3 mp-ig látja a villogót a tükörben, ezután már látótávolságban sincs...


Már egy sportosabb 250-es motor is úgy otthagyja a rendőröket, hogy meg sem próbálnak üldözni. Sztrádán is max. egy RS Octavia megy utánad. De egy 1000-es sportnak az sem.

2011. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sünök octaviájának mennyi a vége?
2011. júl. 13. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
250-260 körül. Nagy motort ez sem fog meg.
2011. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sztem úgyvannak vele, hagy menjen, éjszaka úgyse veszélyeztet senkit max magát :D
2011. júl. 13. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Az üldözés az általában nem abból áll hogy egy leszakadt rendőrautó igyekszik az 1.1 gixer után,hanem rádión szól a többi járörnek,és eléállnak + a rendszám ugye...

Nem igazán lehet meglépni előlük,meg szerintem annak nagy vaj lehet a füle mögött aki nem áll meg,gondolom azt nem irigyelné senki.

Én egyszer láttam amúgy autósüldözést,éjszaka egy fekete terepjáró ment el mellettem az utcán valami rohadt gyorsan(arra figyeltem fel)és mögötte később egy villogó rendőrautó az se kettővel ment...

2011. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

robogoval is erdekes XDDD


1x behajtottunk 1iranyu utcaba, és a rendör meg ott állt valahol,és elindult ( lehet hogy nem utánunk ) de 3 percbe telt már rég a város másik felében voltunk,a kis szuk utcákban nem nehéz eltunni : )


amugy fényes nappal volt XD

2011. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
hát még ha crosszmotorral vagy bemész az erdőbe meg a susnyásba, 1-2km arébba meg kimész azt go haza xD
2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!