Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen GPS készüléket ajánloto...

Milyen GPS készüléket ajánlotok amely megfelelő árban és elfogadható minőségben is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

GPS-ben sose a márka számít.

Én 2 éve vettem a GPS-em 19.000-ft ért (valami noname alcor) és 2.000ft-ért hozzá egy memóriakártyát.


Soha nem volt vele semmi bajom. Egyszer mentem vele 350km-et és pontosan háztól házig vezetett. Pesten is tökéletesen mutatott mindent.


Mindig a szoftver és a térkép számít.

2011. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem vagyok témában sajnos. A szoftver és a térkép alapján mire figyeljek a vásárláskor?
2011. aug. 2. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az Ebay-ről rendeltem egy vadiúj Garmin (állítólag az egyik lejobb) típusú Gps-t, Amerikából ideért 8 nap alatt sima postával és 20 ezerbe fájt szállítással együtt, ugyanez a készülés Itthon 60e, csak persze Amerika térkép volt rajta amivel én nem sokra megyek ezért ráügyeskedtem egy full Európát amit ingyen meg tudtam csinálni és a Garmin készülékekre mindig le lehet tölteni a frissítéseket nem úgy mint a többihez hogy mondjuk 1-2 évig lehet ingyen frissíteni.
2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többféle szoftver is kipróbáltam és az iGo szerintem a legjobb.


Ahogy látom nem vagy túl jártas a témában de a legtöbb számtech boltban lehetőség van pult alatt felrakni a gps-re másolt szoftvert ami ugyanúgy működik mint az eredeti.



Próbáld meg számtech boltban venni a GPS-t és nyugodtan kérdezd meg az eladótól, hogy nem e lehetne rá felrakni szoftvert olcsón. 90%-a azt fogja mondani hogy egy pillanat és 3000 ft-ért felrakja neked a másoltat. KB fél évente azért ajánlott frissíteni.

2011. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Le fognak hurrogni de sebaj, azért leírom.

ATD 318 a Media Markt-ból 9900ft+2000ft 2GB memóriakártya, arra netről (torrent vagy más) IGO8 felmásol, és örül.

Nekem ez 3 éve megvan,háztól házig pontosan működik. Netről (torrent stb) félévente frissiteni a térképet.

2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez brutálisan jó és nagyon komoly - relatíve a legolcsóbbak egyike a tudását tekintve:

[link]

Persze egyszerűbb van olcsóbban is - csak jót tudok mondani a Wayteqről !

[link]

2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem Wayteq x920 van igo simán fut

-2gb belső mem

-windows ce6.0

-audio,video lejátszós

-5 colos képernyő

-bluetooth

-500MH core proci

stb

azóta van újabb verzió is asszem x950 bt az ára pedig 26000ft nekem 1,5 éve van meg tökéletesen kiszolgál

2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!