Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lejárt a jogosítvány...

Ha lejárt a jogosítvány mennyi idő után kell újra vizsgázni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyi, csak be kell menni megújítani az okmányirodába
2011. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell újra vizsgázni. Orvosi alkalmassági + okmányiroda. Lehetőleg pár nappal/héttel azelőtt elindítani, mielőtt lejár.
2011. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már le járt :(
2011. aug. 2. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell vizsgázni, ha több éve járt le.:)
2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem baj csak orvosi vizsgával menyél az okmány irodába s kérdezd meg az ideiglenes jogsit még a végleges megérkezik
2011. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmész az orvoshoz és kérsz egy alkalmassági vizsgálatott.Azzal a papirral és a lejárt jogsiddal elsétálsz az okmányirodába és megcsináltatod.Az se baj ha már évekóta levan járva.


(amúgy mikor járt le?)

2011. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folytatva az utolsót.


Lefényképeznek, megkapod az A/4 méretű ( írólap méretű ) ideiglenes jogsidat, eredeti aktuális adatokkal és 1 hónapig, de maximum addig, vezethetsz vele míg az új meg nem jön.

2011. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a segítséget.3 éve lesz most augusztusba hogy lejárt,csak eddig nem volt rá szükségem és elhanyagoltam és féltem hogy újra kell vizsgázni mert ilyet is hallottam de ezek szerint áll hír.még egyszer köszi mindenkinek :))
2011. aug. 4. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!