Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolás Budapesten?

Parkolás Budapesten?

Figyelt kérdés
Belvárosba költöztünk, VII. ker. Nem nagyon vagyok járatos, hogy hogyan lehet megoldani a parkolást. Utcai helyekre lehet bérletet váltani, vagy csak parkolóházakban? Ti, hogy oldjátok meg?
2011. aug. 29. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik kerületben lakom, nálunk az önkormányzat ad ingyenes matricát, amit a szélvédőre kell ragasztani. Ezzel ingyenes a parkolás a kerület határain belül. Valószínűleg a többi kerületben is van ilyesmi, érdeklődd meg az önkormányzatban.
2011. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Jó vicc... XD Pesten parkolás ez viccesvolt Hi hi hi...

Csodálkozom hogy a moderátorok nem rakták át a humor kategóriába..

Mindennap használni szeretnéd az autód vagy csak tárolni szeretnéd addig míg nincs rá szükséged?!

2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is vagy jelentve, akkor helyi lakosként kell kérni parkoló matricát. Ez egy kis idő mire megjön (ha egyáltalán adnak). A gond igazából ezután jön: X ezer parkolóhelyre ugyanis kiadnak 2* annyi parkolómatricát. Nyílván X helyen 2* annyi nem fog tudni parkolni. A gondolatmenet folytatását rád bízom...
2011. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bár a másodikat nem értem....

Igen, gondolom, h kevés a parkolóhely, de azért ha ez tényleg így van, h adnak ilyen matricát, az nagy segítség lenne, mert néztem a parkolóházak árait, és azért havi 20-30 ezer FT az nagyon soknak hangzik csak a parkolásra.

2011. aug. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!