Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik olaj a jobb? Opel olaj...

Melyik olaj a jobb? Opel olaj vagy Castrol Magnatec? Linkek lenn.

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] ez az olaj. Egyébként Opel Astra G 1.6 16V-be kellene. Nekem az opelt ajánlották egyfajta adalékanyaggal. Kinek mi vált be?
2011. szept. 11. 17:33
 1/9 jamesbond válasza:

Vectra 1.6 16V- be próbáltam már többfélét, és a Castrol vált be a legjobban. Az Ecotech motorok hajlamosak az olajfogyasztásra a puha dugattyúgyűrűk miatt, ezért nagyon kényesek az olajra. Cserében kevésbé kopnak hidegindításkor.

Az Opel olaj sem volt rossz (félszintetikus), szépen ment tőle az autó, de a Magnatechből fogyasztott a legkevesebbet.


Adalékot motorolajba tenni tilos, bármit is mondjanak!

Benzinbe néha nem árt, de olajba soha!

2011. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. szept. 11. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
a castrol a legjobb :)
2011. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Castrol.
2011. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
G Astra 1.4 16v Castrol Magnatecből és Castról edgeből másfél litert evett meg 10000 km alatt és fura hangja volt...Opel 10w40-el 2 decit és sokkal jobban megy...azóta a harmadik olajcsere óta csak ezt használom! 145000 km van az autóban
2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legismertebb márkákat hamisítják. Tehát vagy nagyon megbízható helyről vegyél inkább drágábban, vagy

inkább válassz olyat, amit nem éri meg hamisítani, de jó minőségű. pl. Total, Parnalub

2011. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 david19990717 válasza:
a Castrol a legjobb :P ha a castrolbol olvsót veszel nembiztos hogy nem hamisitvány:( inkább adj ki érte többet mert a motor bánnyaa :(
2011. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Castrol inkább, de nagyon sok nagyon gyártó cég van még, amelyek termékei közül válogathatsz: Mobil, Valvoline, Repsol, Aral stb...
2011. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem GM van a Suzukiba, idáig bevált :)
2011. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!