Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba oka? bövebben...

Mi lehet a hiba oka? bövebben belül

Figyelt kérdés
na szoval van egy 120-as skodám amiba be raktam egy magnot.uj kábelről.közvetlenül az aksiról kapja az áramot a rádió.Eddig jo is volt minden kb 2 évig.Ma is használtam szépen hallgatam a zenét.egyszer csak elkezdett szaggatni a zene mintha hibásan másoltam volna fel a pendrivra.átkapcsoltam radióra és ott is ugyan ugy szaggatót.de leállitottam a motort akkor abba maradt.ha ujra inditom megint elkezd szaggatni.Mi okozhatja ezt?
2011. szept. 2. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyújtáskábeleket ellenőrizd, lehet az zavar be.
2011. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy el van csiszatolódva a hangszóró kábele és hozzáér a fémhez. A fém meg a negatív rész a kocsikban. Nézd át a kábelezést. Tuti hogy odaér valamihez. Vagy még a zajszűrő mehetett tönkre. De olyat is hallottam hogy egy új autóba hasonló probléma történt és kiderült 2 heti szerelés után hogy a gyertya nem volt megfelelő ,és a frekvenciát zavarta. szóval ilyen is lehet. cseréltél gyertyát mostanában? Azért ugye legalább egyfajták?!
2011. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne ugy képzeld el a skodámat mint egy szétrohadt igénytelen valamit.Természetesen egy forma gyertyák vannak benne.Nincs bene semmi se tákolva.Ht gyertyát még tél elött cseréltem benne.De megnézem őket.köszi
2011. szept. 2. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés de a zajszűrő az a rádióban van?vagy nem?
2011. szept. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!