Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a vasútnál egy...

Hogy zajlik a vasútnál egy szükségkapcsolás?

Figyelt kérdés
Mi az eszköz neve ami erre a célra szolgál? Hogy lehet összekapcsolni egy középütközős motorvonatot ( pl. Stadler Flirt ) egy hagyományos ütközőkkel rendelkező Szilivel? Ilyenkor mennyi a megengedett max. sebesség?
2011. szept. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
M44esen már láttam ilyen adaptert. Gondolom ezt csak feszmentes helyen való mozgásnál veszik igénybe, nem sok értelme van egy motorvonatot Vmaxxal vontatni( sztem ). De majd jön valami vezért és felvilágosít.
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak hallottam róla, hogy egy Flirt beadta a kulcsot nyílt pályán és Szili volt a segélygép. Csak hát nem értem, hogy kapcsolják őket össze.
2011. szept. 14. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=rls4ZqAQg50


A megengedett sebességben nem hiszem, hogy van korlát tehát (mozdonytól függően) akár 120km/h-val is lehet továbbítani a szerelvényt.

2011. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segélyvonóval Vmax 80 km/ò.
2011. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!