Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy panel bejárati ajtaja...

Egy panel bejárati ajtaja előtt álltam meg? Jogosan pampogtak a lakók?

Figyelt kérdés

Egy 5 emeletes lakás bejárati ajtaja előtt álltam, ahol egyébként semmi nem tiltja a parkolást. (nem kapubejáró)

Erre kaptam egy cédulát az egyik lakótól, hogy mit képzelek én, hogy a házuk elé parkolok, és felírták a rendszámom, stb.

Mennyire jogos ez?


2011. szept. 21. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Biztos ő szokott ott parkolni, és most pofára esett. :-))
2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire áltál be az ajtóba, de pl nálunk az egyik autós annyira be áll néha hogy nem lehet normálisan kijönni a bicókkal...
2011. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

igen, utolsóval egyetértek, nálunk volt már példa hogy nagyon közel álltak az ajtóhoz és a babakocsival nem tudtak kimenni, se a bicajokkal. Azóta van egy kis cédula hogy távolabb parkoljanak.

Lehet hogy ez volt :\

2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, legalább 3-4 méter volt a bejárat, és az autóm közt. Ez nem lehetett probléma.
2011. szept. 21. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ... Tucc tucc zene nem szólt hangosan hoggy ez piszkálta volna a csőrét?
2011. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ott hagytam az autót egy komplett délelőttre. Persze nem szólt benne zene:)
2011. szept. 21. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem illik ott parkolni, mentők, tűzoltók, rendőrség számára kell a hely. Adódhat katasztrófa helyzet, amikor menekíteni kell az embereket. Lehet a műszaki elhárítás, költöztetés stb. Attól, hogy valamit nem tilt tábla még mérlegelni kell a következményeket.
2011. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Orulj neki hogy csak pampogtak (egyebkent total jogtalanul, amig nem a jardara parkolsz addig odaalhatsz nyugodtan).


Nekem valami mocsok allat kiszurta a gumimat mult honapban Gyorben, panel elott rendes parkolohelyen alltam, masnap reggel mikor megyek le, bal elso csontig leeresztett.

Amugy semmi kulonos nem volt a hellyel, elkepzelheto hogy valamelyik masik lako "kedvenc helye", de azt meg en honnan tudjam, nincs odairva...

Kivanom annak beteg lelku allatnak aki elkovette, hogy ugyanez tortenjen vele, de akkor amikor 150el megy az autopalyan.

2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta figyelem, mindig áll ott autó, nem a katasztrófavédelem volt a legfontosabb szempont, hanem úgy gondolták, hogy az a parkoló nekik van fenntartva.
2011. szept. 22. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy az ő autójuk, csak ismerik a tulajt. A jelenlegi közbiztonság miatt nagyon idegesek lesznek a lakók, ha ismeretlent látnak.
2011. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!