Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy történik egy Bugatti...

Hogy történik egy Bugatti Veyron 16.4 Super Sport vétele?

Figyelt kérdés
Nos annyit tudok hogy el kell menni Német-be ott perkálni aláírni valami és még van valami várólista stb.. De ez nagyon pontosan részletesen hogy van??
2011. szept. 25. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
neked sehogy!
2011. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjél szépen aludni.
2011. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:))))
2011. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell rendelni jónevű autókereskedő cégnél. Pl. vedd fel a kapcsolatot az Auto Salon Singen-nel. Ők nagyon profik. Olyan limitált ritkaságokat is megkaphatsz náluk, amit máshol nem. Náluk néha még készleten is van olyan autó, aminek a megszerzését mindenféle feltételhez köti a gyár. Itt elég, ha van pénzed.
2011. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Miért ne?Mégis 1Milló embernek aki még 14 évesen csak focizott stb.. és mér 26 évesen saját bugattikban ül... 2.Majd este...(te senkiházi)

3. :)

4.Kössz a normális hsz-t :)

2011. szept. 25. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
a várólistán akár 1-2 évig is ülhetsz, vagy dupla áron megveheted 1 olajsejktől dubájban. de ha téll van rá cash és gyors kell akkor németben meg miami-ban vannak spéci luxusautó kereskedések. 4 utcával arrább pl gazdag apuka kicsi fia miami-ban vette az slr-t is meg a porsche gt -t is.
2011. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a cégnél rendeltem személyesen, mivel a felszereltséget és kárpitokat nekem kellett összeállítani. 25 százalékos foglalót kértek, a többit majd átvételkor fizetem. Ez várhatóan még egy hónap. Ja és mielőtt mást gondolnátok, Dél-Afrikában élek és jobbkormányos lesz természetesen az autó.
2011. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, találtam neked egyet!

2012. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!