Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen emberekkel mit kéne...

Ilyen emberekkel mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Vezetés közben a pirosnál álltam és mellém jött egy másik autó és két ember dumált valamit nem tudom, hogy mit mert nem figyelek az ilyenekre aztán zöld és ők már a sárgánál elindultak és elém álltak és vagy 20 másodpercig ott álltak próbáltam kitolatni de mögöttem is voltak és közben meg dudáltam nekik, hogy mennyenek már arréb de nem mozdultak, legszivesebben nekikmentem volna, amugy is csak az első lökhárítóm sérült volna, de tartóztattam magamat, aztán elindultak, de, hogy ez az egész mire volt jó azt nem tudom
2011. szept. 28. 18:50
 1/5 anonim válasza:
100%
hát világ már ilyen bunkókkal van körülvéve a türelem mindenképp kell győzzön és az okos enged a hülyének akkor nem lesz semmi baj
2011. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezért van nekem az ülés alatt egy fél méteres vascső, na azt fogtam volna, és rákérdeztem volna, hogy mi kínja van
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maffiózók voltak és beakartak téged kóstolni.
2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja meg az egész azért volt mert hallgatóztál és nem tudták hogy mit csináljanak veled,de jobbnak látták hogy elengednek.
2011. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Méretek,múlt és bevállalósság kérdése.

Persze miután két pofon miatt kapsz másfél évet türelmesebb leszel.

Kétszer ítéltek el hasonlók miatt...

Azóta puszikat dobálok és mosolygok,ez jobban dühíti az izomagyúakat mint bármi.

Ha nagyon kritikus a szitu akkor a 45 kilós csajommal rúgatom tökön vagy pofoztatom meg az ilyeneket azóta - több mint megalázó!

Persze miután közlöm vele,velük,hogy megölöm azt aki csak hozzá érne a lányhoz.

Kinézni belőlem (pár év böri mindenkiből kletyóst csinál)no meg 190 magas és 120 kiló is vagyok mellé.

2011. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!