Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy közterület, és...

Tudom, hogy közterület, és mindenki azt csinál amit akar, de szerintem akkor is lehetnének ezek a bunkók tekintettel másokra is. Mit lehetne ilyenkor tenni? Tanácsokat kérek.

Figyelt kérdés

A házunknál kevés a parkolóhely, az itt lakóknak "fix" helyük van. De sokszor ideállnak olyanok, akik nem tudnak parkolni. pl. 3 helyre állnak be szó szerint: ferdén és úgy, hogy nem fér be még egy autó. Tehát nem tud parkolni. Van pl. egy köcsög aki már a harmadik autót túrja ki a "helyéről", mert ő úgy gondolja, hogy mostantól ott parkol.

Volt már, hogy papírt raktam a szélvédőjére, hogy Tanulj meg parkolni!


2009. máj. 1. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
a kromofág oldja a lufit...
2009. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Drasztikus dolgokat nem tennék.

Már beszéltem 1-2 ilyen emberrel fel voltak háborodva, hogy közterület és úgy parkol le ahogy akar... ezek után mit csináljak, könyörögjek neki? A kisboltra visszatérve: az alkalmazott szerint jár nekik 3 (!) parkolóhely: 1 áruszállításra, 1 a főnöknek, 1 neki. De szerintem alapjáraton nem 10-as a srác. Csak megjegyzem, tegnap reggel tejet hoztak, az áruszállító nem tolatott be, hanem megállt a parkoló autók mögött, na most mi van?

Egyébként most hogy fagyok voltak gondolkoztam azon, hogy vízbe áztatott kenyeret, vagy nyers tojást teszek a szélvédőjére. :D Kárt nem csinálok neki, csak bosszúságot, amit szerintem egy ilyen ember meg is érdemel.

2009. dec. 23. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!