Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagy A jogsit mikor lehet...

Nagy A jogsit mikor lehet letenni?

Figyelt kérdés

Azt tudom h 20.5évesen lehet jelentkezni a tanfolyamra...illetve h 20.75évesen lehet KRESZ vizsgát tenni..viszont utána már lehet forgalmira gyakorolni?

Persze vizsgázni így is csak 21évesen lehet,de legalább megspórolnék 1.5hónapot..


2011. okt. 19. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Így van. De ha tudod miért kérdezed..

Unatkozol??....

2011. okt. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ez így van iskola függő hogy mikor engednek rutinra mert van ahol csak 21 évesen mehetnél, sógoromat csak 21 évesen engedték el gyakorlati tanulásra. De van egy másik ismerősöm egy másik sulinál ott gyakorolhatott korábban is de vizsgát csak 21 évesen csinálhatta meg.
2011. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Thx utolsó..akkor ezek szerint a sulitól függ.

Mert azért nem mindegy hogy 21 évesen és pár naposan vizsgázok vagy majd 21év után kezdem el a rutint...

Mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért olyan fontos.: pont nyár elejére esik a szülinapom és nem mindegy h már akkor a kezemben lenne a jogsi,vagy a szezon vége fele..:)

2011. okt. 20. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szezon vége? Felétek van olyan? :P


Ha van gyakorlatod motorral - meg tudod csinálni a rutinfeladatokat és nem vagy teljesen ügyetlen a "városin" - akkor hamar megvan, nem kell hozzá másfél hónap. Én a 2. rutinóra után vizsgáztam, a forgalomban szintén 2-3 órát gurulásztam vizsga előtt a T-s motorral.

Szóval iratkozz be, a KRESZ-t csináld meg, aztán a többit szerintem 2 hét alatt meg lehet csinálni ha még nem dolgozol. Nekem egy hónap alatt sikerült, de csak hétvégén tudtam menni: 1. hét szombat délelőtt rutin, 2. hét péntek rutin + vizsga, 3. hét szombat városi gyakorlás, 4. hét városi gyakorlás, utána vizsga.

2011. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szezon végét úgy értem, hogy jön a rossz idő..:) Pl az ősz már általában nem az igazi.

Gyakorlatom egy 125-ös DT-vel van amit 50-esként használok már 1.5éve úgyhogy nem lehet olyan nagy gond.

2011. okt. 21. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!